Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4B5 AEB] Bieg jałowy, a obroty, FILM


merkucjo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio jakoś zaczęły mi chodzić dziwnie obroty, jakby ssanie było włączone i długo mi schodzi z obrotów, wieszają sie i późno opadają, dzieje się tak aż się nie rozgrzeje silnik, później puszcza, czasem tak się robi, czasem nie, vag nic nie pokazuje, czujnika sprzęgła niema.

https://www.youtube.com/watch?v=NK_c5CJQBIw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co też miałem problemy z tymi obrotami, u mnie pierwszą rzeczą był dziurawy DV (zawór upustowy) przez który ciągnął lewe powietrze a drugą rzeczą była sonda lambda. Ja stawiam, że masz gdzieś mega dziurę.

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co też miałem problemy z tymi obrotami, u mnie pierwszą rzeczą był dziurawy DV (zawór upustowy) przez który ciągnął lewe powietrze a drugą rzeczą była sonda lambda. Ja stawiam, że masz gdzieś mega dziurę.

Dzisiaj zrobiłem adaptacje przepustnicy, jest to samo, najlepsze jest to że jeśli wyciągnę wtyczkę z przepustnicy, to obroty chodzą ok, nie wiem co dalej.. bo jeśli tu działa a włożę spowrotem i obroty ida jak chca, nawet na postoju juz dają ostro jak chcą, góra dół jak chca chodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś stan odmy i zaworu jednokierunkowego przy odmie? Jest ten cały układ drożny? U mnie raz, że odma sie rozleciała , zawór zabity syfem, no i przy okazji wyczyściłem przewód. Generalnie pomogło i obroty trzymają poziom obrotów wolnych.

Edytowane przez switch@23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...