Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wkład lusterka


Machg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie mam do wymiany wkład lusterka lewego.Lusterko jest sferyczne, podgrzewane. W moim wkładzie w górnym lewym rogu wkładu jest okrągły element, podejrzewam że termostat. Pytanie czy mogę włożyć wkład bez termostatu czy musi być?? Link:

http://www.directupload.net/file/d/4336/irizdx7a_jpg.htm

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A co to jest????? Jakby ktoś udzielił informacji byłbym wdzięczny :). Krótko mówiąc wystarczy szkło sferyczne z matą podgrzewającą :)???????

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje lusterka wymagają wymiany ponieważ sa juz wylane. Chciałbym wymienić samo szkło lub nakleić szkło na szklo.. Okazuje sie ze jest duzo rodzajów tych lusterek mam przedlifta i asferyczne, niebieskie szkło. Sprzedaje ktos same szkła moze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lusterka na aledrogo nie kosztują wielkich pieniędzy.Do przedlifta najmniejszy problem.Dostępne są w wersjach sferycznych,asferycznych,białe,niebieskie,srebrne.z podgrzewaniem i bez.Mają wklejoną płytkę zaczepową ,także wystarczy tylko wpiąć.Naprawdę prosta sprawa.

Same szkło asf/nieb/grzane 20-25zł.Takie z rama 36zł.Nie wiem czy jest się sens bawić.

Co do termisora to jestem pewien bo wymieniałem matę grzewczą w oryginalnym lusterku i ona jest całkowicie płaska z dwoma wyjściami na przewody.To wypukłe miejsce w plastiku montażowym jest puste.

ps.przykładowa aukcia do przedlifta http://allegro.pl/wklad-lusterka-niebieski-audi-a4-b5-95-99-asf-gr-w-i5579641565.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...