Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samoczynne opuszczanie szyb


maroxan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W mojej A4 B5 ADP, mam problem dotyczący samoczynnego opuszczania szyb przednich . Występuje to nieregularnie po wyłączeniu zapłonu i zamknięciu auta. Np. wracam na parking a tu pięknie jak zagranicą ...szyby otwarte, auto się wietrzy :)

Problem występuje nieregularnie, raz przy niskiej raz przy wyższej temperaturze.

Macie jakieś sugestie?

Wysłane z mojego Che2-L11

Edytowane przez maroxan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co,przekaznik.

Cos przy szybach albo centralnym zamku robiles?Masz jakies "automatyczne" domykanie?

Jak nie przekaznik to moze pompka centralnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy się zamek nie blokuje tam gdzie wkładasz kluczyk. Może po przekręceniu zostaje w pozycji otwartej. Wtedy jak się dłużej przytrzyma to szyby idą w dół.

Edytowane przez jospethe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy się zamek nie blokuje tam gdzie wkładasz kluczyk. Może po przekręceniu zostaje w pozycji otwartej. Wtedy jak się dłużej przytrzyma to szyby idą w dół.

Tyle,ze koledze sie otwieraja po zamknieciu - wraca a oka otwarte,to raczej zamek odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, po długim weekendzie.

Dzięki za podpowiedzi .

Okna jak się opuszczą,to same rygle są zamknięte.

W sumie odpukać kilka tygodni już usterka się nie pojawia, jednak to nie jest przyjemna sytuacja?

Może jakieś okresowe zwarcie?

Nie wiem czy tak powinno być,ale czasem gdy otwieram kluczykiem auto, to tyle rygle otwierają się dopiero po fizycznym otwarciu drzwi klamką. Może nieprawidlowe działanie centralnego ma jakiś wpływ na to...?

Wysłane z mojego Che2-L11

Edytowane przez maroxan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczelnosc przewodow podcisnienia do sprawdzenia - jezeli sa ok to przekaznik pod kierownica albo nasza "kochana" pompka centralnego - bagaznik po prawej stronie - jak dodatkowo problemy z centralnym to do pompki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...