Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężyny - kropki


oyamabdg

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie Koledzy, przejrzałem internet ale nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Wszędzie jak szukałem pisali o 1 kropce zielonej. Mam sprężynki 2 sztuki, które posiadają 2 kropki zielone i 1 srebrną oraz 2 sztuki z kropkami - 2 pomarańczowe i 1 biała. Miałem je w zakupionym aucie w bagażniku 1.9tdi avant. Czy te sprężyny mogą pochodzić z tego auta i jakie to zawieszenie ? Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa o tyle czy na przód?

2xzielona i 1x srebrna na tył to 1BE do 1.8T i 1.9TDI

3xzielona i 1xsrebrna to 1BA na tył do 1.9TDi i 1.8T niech Mnie ktoś poprawi jeśli się mylę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Koledzy, przejrzałem internet ale nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Wszędzie jak szukałem pisali o 1 kropce zielonej. Mam sprężynki 2 sztuki, które posiadają 2 kropki zielone i 1 srebrną oraz 2 sztuki z kropkami - 2 pomarańczowe i 1 biała. Miałem je w zakupionym aucie w bagażniku 1.9tdi avant. Czy te sprężyny mogą pochodzić z tego auta i jakie to zawieszenie ? Dziękuję i pozdrawiam

Dwie pomarańczowe ( łososiowe ) + jedna biała były stosowane do przodu w silniku 1.9 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wiecie gdzie dostac sprezyny przod 1be quattro avant 1,8t 96r kropki srebrna(biala) i 3 razy fiolet(różowy) albo nr sprezyn i jakies wskazowki gdzie szukac o uzywki juz temacik powstal w sekcji kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...