Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 sedan polift


Tomieq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od pół roku jestem właścicielem Audi A4 2013 w sedanie. Moje poprzednie auto to A3 8L 1.8T i w sumie nadal bym nim jeździł, gdyby nie fakt, że powiększyła mi się rodzina i potrzebowałem 4-drzwiowego samochodu. Wybór kolejnego Audi był naturalny.

A4 jest z silnikiem 1.8TFSI CJEB. Jest to wersja poliftowa. Z ciekawszego wyposażenia jest nawigacja 3G, dwustrefowa klima, Coming/Leaving Home, nagłośnienie B&O, tempomat, czarna podsufitka czy trójramienna kierownica z przyciskami. Są skórzano-materiałowe fotele z sygnaturą s-line. Nie jestem w stanie wszystkiego wymienić, ale ma wszystko to, czego potrzebuję :) Pakiet zewnętrzny też jest z wersji s-line.


A4_7.jpg
A4_4.jpg
A4_5.jpg
A4_6.jpg
A4_1.jpg
A4_2.jpg
A4_3.jpg


Póki co wymieniłem oświetlenie wewnętrzne na zimne LEDowe. Pewnie niedługo wybiorę się na hamownię i sprawdzę Audi czy dało coś więcej niż te katalogowe 170KM. Przy A3 byłem miło zaskoczony to może i tutaj będzie lepiej niż myślę ;)

Wstępne plany:
- oświetlenie wewnętrzne i drzwi LED - zrobione
- hamownia
- przyciemnienie tylnich szyb
- kamerka cofania
- odblokowanie green menu
- odblokowanie dodatkowych funkcji (np. opuszczanie lusterek przy włączeniu wstecznego)
- mody, które mi się spodobają w innych B8 ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny dupowozik :) jakie tam masz zawieszenie bo nie wygląda na 1BE/V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal ten znaczek S-line z grilla.. bo nie pasuje, tak fabrycznie nie wychodzi ;)

poza tym śliczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atko spoko, bezawaryjności.


wywal ten znaczek S-line z grilla.. bo nie pasuje,

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal ten znaczek S-line z grilla.. bo nie pasuje, tak fabrycznie nie wychodzi ;)

Ha! Od początku nie podobało mi się mocowanie tego znaczka. Trzyma się na lipnej blaszce. Miałem sprawdzić czy tak było w serii i jakoś zapomniałem. Dobrze, że wrzuciłem zdjęcia na forum ;)

Ładny dupowozik :) jakie tam masz zawieszenie bo nie wygląda na 1BE/V

Kurczę, nie mam pojęcia. Po rozkodowaniu VIN jest kod 1BE. Zaintrygowałeś mnie tym pytaniem. Po czym widać, że to nie jest zawieszenie 1BE?

Według http://www.audiklub.org/wyposazenie.html 1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-

Natomiast wg raportu DNA, który zamówiłem przed kupnem 1BE to SPORTOWE ZAWIESZENIE/AMORTYZACJA \ DAE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...