Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7] RNS-E - spolszczenie menu, brak kodu do radia?


Slizu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Tak jak w temacie, chciałbym spolszczyć w swoim S4 menu na polskie. Niestety, nie posiadam do niego żadnej karty z kodem czy czegokolwiek, tylko instrukcję. Boję się, że po aktualizacji poprosi mnie o kod. Nie chcę również stracić napisu S4 przy uruchamianiu się nawigacji.

Drugim problemem jest to, że nie mam pojęcia które oprogramowanie wybrać no i w internecie większość linków powygasała. Po prostu nie mogę nic odkopać.

Dlatego zwracam się do was z pomocą?

Pozdrawiam!

PS. Możliwe, że w S4 z 2007 posiadam RNS-E ledowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kod zapyta na 100% spolszczać nie radze w aucie bo delikatny skok napięcia i ubita navi.


jak masz przycisk media to masz leda jak cd/tv to zwyłe s4 też zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie jak pozyskać PIN do nawi RNS-E LED ? Bo kupiłem auto i niestety nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stów u dobrego elektronika lub jedź do aso audi ale zapewne też bez pozostawienia paru groszy się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałem kilkanaście sztuk nawi i zwykłych i ledowych i w żadnej nie poprosiło o kod. Wyjęcie kodu ogarnie Ci każdy zakład zajmujący się radio code,mam gościa który ostatnio wyciągał kod dla mego ziomeczka z rnsa ledowego i kosztowało to 50 zł więc nie przesadzajmy z kosztami paru stów.

Tak samo każdą nawi robiłem w autach na uruchomionych silnikach i nie ma opcji że zabraknie prądu także nie ma co się bać, jak masz rnsa zwykłego to logo zmieniasz kodowaniem z 3 minuty, nie wiem jak się to ma w rnsie ledowym to nie chcę się wypowiadać ale może ktoś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...