Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik


eryczek93

Rekomendowane odpowiedzi

kawał dobrej roboty :) chyba twoje modziki przerosły wartość auta po zakupie :P powodzonka w kolejnych modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wszytko wyszło, zrobione jest tu kawał dobrej roboty plus za to że nie boisz się  grzebać przy elektronice :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Przemo c napisał:

kawał dobrej roboty :) chyba twoje modziki przerosły wartość auta po zakupie :P powodzonka w kolejnych modach

Bardzo możliwe :decayed: Szczerze powiem, że nie liczyłem ;) 

 

1 godzinę temu, Tomasz_Stunt napisał:

Dobrze to wszytko wyszło, zrobione jest tu kawał dobrej roboty plus za to że nie boisz się  grzebać przy elektronice :wink:

Dzięki ! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa dbanie o swój samochód, pomimo swoich lat i przebiegu auto prezentuje się bardzo dobrze. Jak się silnik sprawuje, nie masz problemów po chipie? Pod Androida przerabiałeś tunel czy kupowałeś drugi z 2din? Jak działa radio, nie ma problemów z podłączeniem i późniejszym działanie? Myślę trochę o tym modzie u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pawisco napisał:

To się nazywa dbanie o swój samochód, pomimo swoich lat i przebiegu auto prezentuje się bardzo dobrze. Jak się silnik sprawuje, nie masz problemów po chipie? Pod Androida przerabiałeś tunel czy kupowałeś drugi z 2din? Jak działa radio, nie ma problemów z podłączeniem i późniejszym działanie? Myślę trochę o tym modzie u siebie...

Po programie jeżdżę już jakieś 50kkm problemów nie mam żadnych. Dobrze zrobiony program nie obciąża za mocno silnika. Z resztą z mocy korzystasz tylko w razie potrzeby, nie piłuje auta na siłę :decayed:

Pod androida docinałem swój tunel, jedynie musiałem wymienić kosz na 2dinowy. Jeśli chodzi o andka to było sporo problemów po drodze, ale na ten moment wszystkie wyeliminowałem. Ja ze swojej strony polecam kupić na polskim serwisie aukcyjnym i bujać się później z polakiem, niż pisać maile na 2 koniec świata.

Jakbym miał jeszcze raz decydować to na pewno zdecydowałbym się na andka drugi raz. Kamera cofania, navi, open fm, yanosik, bluetooth, sterowanie z kiery - największe atuty. W końcu telefon leży nieużywany podczas jazdy, a ja nie martwię się o mandaty czy za prędkość czy za gadanie przez telefon podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem wszystkie zdjęcia, bo niestety imageshack wyciął niezły numer ?

Tak z informacji to autko wystawione na sprzedaż w kwocie 18000zł, czas na coś nowszego. Kontakt pw lub telefonicznie 796 669 633 :) 

 

Mimo tego jakieś tam plany były i wleciały całkowicie nowe przeciwmgielne plus do tego całkiem nietanie ledy. Deklarowane przez producenta 8000lm faktycznie daje rade, tym bardziej przy nowych lampach. :banan:

20180508_100705.jpg

20180513_172035.jpg

 

Mały efekt wow :shock3: czyli przed/po

20180508_101842.jpg

 

Już od dłuższego czasu planuję też moda z ledami w reflektory w miejsce h7 plus do tego ledy od tomnika w postój. Nowy właściciel dostanie już parę rzeczy przygotowanych pod moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat niestety z mojej strony zamykam, autko sprzedane. Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze.

Przejął je nowy użytkownik na naszym forum @radzik296 

Niech służy! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do halogenów przeciwmgielnych sam  wiem jak to psuje efekt wizualny auta.  Jak tylko znajdę chwilę to ogarnę. U Ciebie kolego wygląda to przecudnie; tak samo jak całe auto.

Szkoda, że sprzedane. Chciałbym ujrzeć więcej modów w Twoim wykonaniu. Niech służy nowemu właścicielowi.

Już wiesz co za wozidło będzie następne? :) Widząc ogrom w pracy jaki włożyłeś w delfinka to zapewne będzie ciekawie. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment dostałem służbową octavię, więc planów na nic nowego nie ma ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...