Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9TDI srebrna szczala w avancie 182PS by esesval

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z racji nudnego dluugiego weekendu wpadlem na pomysł, ze założe temata. :)
A4 kupione absolutnie przypadkowo, bez szukania praktycznie pod domem.

Wczesniej mialem auto dużo młodsze, które sprzedałem z kilku powodów, nie chciało sie mi jezdzić i szukać daleko. Trafiłem to. Początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony, bo stare, bo dajzel, bo małe, bo srebrne.... Jednak się skusiłem z kilku względów.
Samochód jest bezwypadkowy, z pełną historią serwisową prowadzoną do końca. Tak pełną, że poprzedni własciciel nawet wycieraczki i akumulator zmieniał w ASO. Stan auta biorąc pod uwage fakt jego nasteletniości jest idealny.
Z wypasów średnio na jeża:
ABS,

ESP,

Tempomat

4 jaśki + kurtyny,

Fotele w full elektryce z pamiecią,

lusterka składane,

grzane zadki,

domykanie szyb z pilota,

czerwony pełny FIS,

Chorus + zmieniarka + 9 głośnikow + subwoofer,

Pakiet światło, dołożony zestaw BT,

w bagazniku kompresor, ori hak,..

Co zrobiłem? Wymieniłem EGR'a bo stary ciekł, klocki tylu i tyle.
Drobnica w stylu filtry, plyny wymieniona profilaktycznie jednak stere i tak były swieże...
Auto jezdzi na oleju LM TopTec 4100 5w40.

Audi stoi obecnie na felgach 17 EtaBeta odzianych w Hankook Ventus Prime 2 215/50.
Zawias Eibach Prokit.
Dokładki pomalowane w kolor budy. -5 lat od ręki. :banan:

Póżniej pojechałem do Heka z GCS Tuning. Spotkało mnie tam miłe zaskoczenie.

Pomimo 312tkm przebiegu auto pokazało na hamownii 145KM i 331Nm w serii. Po załadawaniu mapy legitymuje się mocą 182KM i 385Nm. Styka.
Juz kilku sie zdzwiło. :naughty:

Cóż mogę powiedzieć więcej? Miło sie jeździ, nisko się siedzi, jestem zadowolony.
W planach w sumie niewiele, nie planuje zadnych slajnow i innych takich, moze jedynie 18" jak sie cos trafi.

W ramach ciekawostki: w aucie jest zamontowany DPF przez co samochod ma zielona plakietke :decayed:

Kilka fot, jak wyglądało po kupnie i jak jest teraz.

1HHOVB7.jpg

Teraz jest tak:

iC5K1EZ.jpg

oqbZDr1.jpg

MjBrvVF.jpg

S9pZmiZ.jpg

csE80wr.jpg

G0O2xR8.jpg

WiNbp28.jpg

Dziekuje za uwage :hi:

Edytowane przez sssV

Opublikowano

Srebrna ale ładna ;o ;) dokladki w kolor zawsze robią robotę :D widzę że rejestracja KOL czyli moje miasto ;), alee okolic ze zdjęć jakoś nie poznaje ;o[emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no, no powiem ci, że na maksa zdrowa seria :D podstawa do modzenia niezła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

alee okolic ze zdjęć jakoś nie poznaje

Bukowno :)


no, no powiem ci, że na maksa zdrowa seria

Wiem.

Czlowiek, ktory robil program sam był zdziwiony co widac powyzej :wink:

Opublikowano

Bardzo ładne auto, gratki, na zieloną plakietkę wcale nie musi być DPFa :)

Opublikowano

Aaa Bukownoo :D tam rzadko bywam wiec dlatego nie skojarzyłem ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Szału ni ma :wink: nie chcesz tuningu u kolegi co na dachu śmiga robić? :grin:

Opublikowano

Niski przebieg to i nie było zajeżdżone ;)

Opublikowano
  • Autor

nie chcesz tuningu u kolegi co na dachu śmiga robić? :grin:

Dzieki ale postoje :wink:

Opublikowano

Paweł jak się trzyma ta okleina na dekorach?

Opublikowano
  • Autor

Paweł jak się trzyma ta okleina na dekorach?

Hehe dobre pytanie.

Wpierw sie slabo trzymala, w sensie podnosila sie na naroznikach, ostrych zalamaniach itp.

Ale. Zdemontowalem je ponownie i podgrzalem plomieniem z zapalniczki. Z automatu sie ulozyla tam gdzie nie chciala i sie odklajala. Teraz jest spokoj :decayed:

Zdjecie kokpitu stare, sprzed operacji.

Opublikowano

Pytam bo dwa lata temu też kombinowałem ale jak przyszło lato i auto postało na słońcu...... sam zobaczysz :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Sciemano!

Male odswiezenie w temaci.

Co prawda mialem nie dlubac a wyszlo jak zawsze :decayed:

Do aczwórki wpadl tempomat, nowy wizytownik + ESP bo stare byly brzydki i troszke poprawilem audio.

a2Hr9yM.jpg

Co do audio, wlozylem zestaw excursion Sx 6C 165mm na dystansach mdf, drzwi zostaly w srodku wygluszone matami oraz zaklejone z zewnatrz.

Dodatkowo ponaklejalem maty z filcem na boczki gdzie sie dalo.

Tweetery umiescilem w nieco zmodyfikowanych fabrycznych miejcach. Efekty widac ponizej.

s583GF7.jpg

siJrIkf.jpg

Rfqj0ZJ.jpg

WQE5kcS.jpg

Co moge powiedziec o tym zestawie?

Coz. Teraz auto gra jako tako. Dzwiek w porownaniu do serii - teraz jest :grin:

Ogolnie wiecej, glosniej i lepiej. Takze jestem bardzo zadowolony z tego zestawu :thumbup1:

I jeszcze takie dwie fotki:

RfiLdAl.jpg

8oY4pUn.jpg

I jeszcze jedno bo ktos kiedys pytal na pw, tylko skasowalem a mialem pozniej odpisac:

Auto zrobilo od programu 5 tkm i tak:

-turbo zyje - nadal to samo co zamontowali fabryce.

-dwumasa zyje - jw.

Zadnych zlych objawow brak. Jezdzi i wciska w fotel :cheesy:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

trzeba było kupić głośniki z diabłem

Opublikowano
  • Autor

Ooo Jatrek....

Well, teraz tu sie spotykamy stary przyjacielu.....

Opublikowano

Well, teraz tu sie spotykamy stary przyjacielu.....

i przede wszystkim wrogu.


Auto zrobilo od programu 5 tkm i tak:

....

jak spalanie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jak spalanie?

Mierzylem tylko z boxem na dachu, oscyluje wokol tak.

Mam gleboka nadzieje, ze po zdjeciu boxa zacznie produkowac paliwo. Niestety od kilku miesiecy probuje i nie potrafie go odkrecic...


Male odswiezenie.

wFqvAxK.jpg

jEkJYvU.jpg

Wczesniej poszedł auto glym.

5cdgV4X.jpg

oh1nPNC.jpg

MwQ5mf7.jpg

W srodku teraz jest tak:

cBiI0xA.jpg

:hi:

Opublikowano

W srodku teraz jest tak:


gumoleumemum zawsze na propsie

Opublikowano

Siemanko , fajna furka , tez jestem z okolic olkusza , pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.