Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AWX 1.9 tdi proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie

Pisze do Was z prośbą o pomoc dla kuzyna. Auto po przekroczeniu 130/h wpada w tryb awaryjny. Podejrzewam, że mógł mu paść zawór N75.
Na szybkiego zrobiliśmy mu 3 logi i prosiłbym, aby ktoś to ogarnął i powiedział, co może być przyczyną. jeśli będzie potrzeba zrobienia więcej logów, to proszę o info jakie mamy zrobić.
Z góry dzięki za pomoc

Takie błędy wyskakuja
17996 Zawór regulacji ciśnienia turbiny- przerwa brak osprzętu/nie związany ze sprzętem

17965 Ciśnienie doładowania-przekroczona granica regulacji brak osprzętu/nie związany ze sprzętem

logi
http://vaglog.pl/log_260737.html

http://vaglog.pl/log_260738.html

http://vaglog.pl/log_260739.html

Edytowane przez ircek

Opublikowano

Sprawdź wszystkie gumowe węże, szczególnie ten od IC. Może być gdzieś nieszczelność(szczególnie na cybantach). U mnie było to samo, juz chciałem turbo regenerować. Przy okazji wymiany czujnika w misce ,okazało się że opaska na wężu była poluzowana i stąd efekt wpadania w tryb. Tyle że u mnie odcinało przy 140km/h. Po dokręceniu problem znikł.

Opublikowano

Geometria nie w turbo nie otwiera się do końca i jest duże przeładowanie.

Do czyszczenia turbosprężarka.

Opublikowano
  • Autor

Geometria nie w turbo nie otwiera się do końca i jest duże przeładowanie.

Do czyszczenia turbosprężarka.

Czyli to nie będzie wina N75? tylko zapycha się turbina!

Opublikowano

Podmień n75 jak chcesz i zobacz co wyjdzie.

Opublikowano

Ja proponuję zacząć od podstaw zanim niepotrzebnie wydasz kasę. Bo w większości przypadków wina leży w gumie. Temat wałkowany na forum 100 razy.

Opublikowano

możesz podmienić n75 z zaworem od egr są takie same, ja tak w a3 w asz robiłem, awx to to samo, jak masz vcds to włącz test i podnosić ci się będzie sztanga obserwuj jak ona chodzi, może być też gruszka dziurawa, trzeba krok po kroku wszystko sprawdzić

Opublikowano

Przerabiałem to samo. U mnie pomogło czyszczenie geometrii turbiny. Po czyszczeniu już nie przeładowuje.

Opublikowano

A turbo ori siedzi czy regenerowane?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po pewnym czasie. Kuzyn sprawdził wszystkie przewody i są ok, wyjął turbine i wyczyścił. Mówił, że była czysta, nie zapieczona, wiec powód jest jednak inny. Kazałęm mu jeszcze podmienić zawór N75 , aby wykluczyć jego awarię.

Mam jeszcze pytanie. kuzyniak w trakcie czyszczenia turbiny zauważył, że jest duży luz na ośce. Jest on taki, że jak się ją dociśnie na bok, to wirnik potrafi dotykać do ścianek. Czy tak duży luz może powodować to, że turbo przeładowuje? Czy to jest inna bajka i dodatkowa robota?

Inhosik - nie wiem czy turnbo ori czy regenerowane

Edytowane przez ircek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.