Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ratunku! Spore kopcenie 2.0tdi 140km Bpw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam..moze mylo to juz ale nie moge sie doszukac...problem powstal na poczatku kwietnia...autem jechala zona,zaswiecila sie jej kontrolka dpf i auto nagle zgaslo.(zazwyczaj powinno poinformowac ze cos nie tak z dpf i np wyjechac gdzies na autostrade i go wyczyscic a zgasl 2km od domu...okazalo sie ze zatkalo calego dpfa..zrobilem tak ze go wurzucilem,mape zrobilem przez obeznana osobe w tym temacie no i auto chodzi tylko ze koopci okropnie podczas ruszania...o jezdzie pod wzniesienie nie wspomne..w warsztacie gosc mi zaslepil egr bo twierdzil ze ma pomuc...niii ciula..dalej kopci ale mniej moze..do tego dzis zaswiecila sie kontolka od swiec zarowych...dodam ze auto ma przyspieszenie bez zarzutow rwie jak zwariowane..czy jest to moze przyczyma wtryskow? Nie chce mi sie dalej jezdzic po serwisach i mowic co gdzie maja szukac...2warszraty powiedzialo ze taka domena disli ze kopca...ale bez jaj ze nie widac swiata za mna...ratujcie...

Opublikowano

Wtryski albo coś skopane w sofcie...

Opublikowano
  • Autor

Robil to gosciu co pracuje w serwisie jako wlasnie gosc od komputerow...mi zrobil prywatnie po pracy..przyjechal zgral sobie cos na kompa potem po 2godz przyjechal z powrotem i cos instalowal..jokos mozna sprawdzic to czy soft dobry?

Opublikowano

Oczywiście że można...Tylko musi zrobić to ktoś kto takiego babola bu nie popełnił -jeśli faktycznie jest babol w sofcie.

Opublikowano

U mnie przyczyna kopcenia była nieszczelna rura intercoolera

Opublikowano

A tak po za tym kopci na jaki kolor? Czarno,siwo,niebiesko....?

Edytowane przez SotoM

Opublikowano

Robil to gosciu co pracuje w serwisie jako wlasnie gosc od komputerow...mi zrobil prywatnie po pracy..przyjechal zgral sobie cos na kompa potem po 2godz przyjechal z powrotem i cos instalowal..jokos mozna sprawdzic to czy soft dobry?

Wróć z powrotem do seryjnego softu , to się dowiesz czy to wina tego nowego :decayed:

Ale zazwyczaj cegiełki nie zapychają się na amen w bardzo krótkim czasie , jeżeli tak się dzieje to był problem z oczujnikowaniem DPF-a , albo ze stanem technicznym samej motorówki , która go zarzuciła sadzami a może i ich mieszaniną z olejem i się po prostu zaklajstrował :whistling:

Jeżeli tylko wywaliłeś cegłę , a nie było zgłębione sedno problemu to zdziwił bym się jakby przestał kopcić, przecież teraz już nic spalin nie filtruje :P:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kopci mozna powiedziec ze na czarno tak geesto strasznie..nie wiem dzis zaprowadzilem do prawdziwego serwisu ile bedzie kosztowac to bedzie ale zrobia to dobrze..wiecej mnie wyniesie kombibowanie niz profesionalna naprawa w serwisie...bede pisal co dolegalo mu...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak tam postępy w przywróceniu do normalności poziomu spalin? Czy wizyta w serwisie coś pomogła? Co było robione i jaki był tego koszt?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.