Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradziony kluczyk co robić?


Robert Pichlak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pany,mam problem i prosze o pomoc. Wcczoraj w pracy skradziono mi kluczyk od auta. Znalelienie go to chyba cud. Boje sie o auto bo ktos ma do niego klucz. Znajomy polecil mi wymiane licznika stacyjki z innego audi. Co tak naprawde jest potrzebne i ile to bedzie mnie kosztowalo. Prosze Was o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO musisz liczyć powyżej 2000 zł za komplet nowych wkładek, stacyjki, kluczyków + robocizna i kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz inne kluczyki, to możesz na nowo adoptować je do immo. Wiem, że to tylko środek zapobiegający uruchomieniu pojazdu,

ale na początek to coś (można otworzyć auto a nie odpalić). Jeżeli masz na pilota to (chociaż drastyczny to krok) wymienić na byle jakie ze szrotu wkładki z tym, że sam też kluczykiem nie otworzysz. Takie na myśl w tej chwili przychodzą sposoby - zrobisz jak zadecydujesz sam. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na allegro ktoś na części sprzedaje b5. Kupić wkładki, kluczyki a immo przełożyć. Do tego odcięcie zapłonu i bedzie ok.

Edytowane przez ayew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymien wszystkie wkladki drzwi i klapy.do tego bedziesz mial osobny kluczyk,do stacyjki zostanie ci ten co masz(jesli masz zapasowy)zaprogramuj imo tak jak kolega wyzej pisal i to bedzie najlepsze rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony tylko głupi człowiek narażałby się po to, aby ukraść samochód warty +-10 tyś zł. Może po prostu kluczyk zgubiłeś, a nie ukradli Tobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chudineze (11 maj 2016 - 17:41):
Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.

sorki zalogowałem się na szybkiego przez fb i dlatego nie było danych o mnie.

A ogólnie dziękuję za zainteresowanie i wypowiedzi doceniam pomoc. I na pewno ich nie zgubiłem.

Z pilotem miałem tylko jeden i ten właśnie poszedł. Został mi tylko plastikowy i serwisowy. Narazie pozakładane blokady ale działam powoli.

Jeszcze raz dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...