Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wieksze wtryski do bexa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Używki odpadają:) na takich elementach lepiej nie oszczedzac

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Oprócz pompy, wtryskow co jeszcze robiłeś w swoim samochodzie?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

wtryski 630,walbro255,td04,sprzegło 240 kewlar, wydech był z bag garage teraz seria bo Q dokładałem,cały fmic i cała reszta pierdołek

szukam aktualnie wydechu do Q i turbawki raczej wiekszej na flanszy t25

Opublikowano
  • Autor

To ladnie jedziesz , sprawdzales jaka masz teraz moc, Ja na poczatku myslalem o turbo K04-064 z s3 ale na szybko to zbyt dużo przeróbek do zrobienia. Wiec na ta chwilę będzie hybryda, większe wtrysku, pompa, wydech i dp. Nie wiem jak to wszystko będzie smigac bez tipa i dużego fmica.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

http://allegro.pl/walbro-255-lph-pompa-hp-do-tuningu-gsl392-tuning-i6195163596.html

Czym się różni ta pompa oprócz ceny od tej co podałeś?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to jest zewnętrzna pompa

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to jest zewnętrzna pompa

Hejka, wtryski wpadły 440cc

http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/22-wtryskiwacz-440cc-bosch.html

zaluje, ze nie założyłem większych bo wszystkie plany związane z hybrydą zostaną zmienione. Hybryda pojdzie do sprzedania i zostanie zastapiona K04-064....

Opublikowano

to jest zewnętrzna pompa

Hejka, wtryski wpadły 440cc

http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/22-wtryskiwacz-440cc-bosch.html

zaluje, ze nie założyłem większych bo wszystkie plany związane z hybrydą zostaną zmienione. Hybryda pojdzie do sprzedania i zostanie zastapiona K04-064....

Jak będziesz sprzedawał turbo daj znać na pw. :naughty:

Pozdro

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie a co z wtryskami od saab 9-5 2.3t ? czy one nie są większe od tych z bex i nie podchodzą p&p ?

Opublikowano

Są wydajniejsze i podchodzą P&P. :D

Opublikowano

Są wydajniejsze i podchodzą P&P. :D

Jakiś katalog w internetach mi pokazuje ich wydajność 347cc przy 3 barach, zgadza się ? W bfb/bex jest seryjnie fpr 4bar ? Czyli uwzględniając ciśnienie jaka będzie ich wydajność w audi, ~400cc ? Gdzie BEX'owskie dla porównania mają 320cc, BAM 380cc ? ;)

Edytowane przez XsiX

Opublikowano

Jakiś katalog w internetach mi pokazuje ich wydajność 347cc przy 3 barach, zgadza się ?

O których wtryskach mówisz (nr)?

Opublikowano

Jakiś katalog w internetach mi pokazuje ich wydajność 347cc przy 3 barach, zgadza się ?

O których wtryskach mówisz (nr)?

Czerwone, 280155749

Edytowane przez XsiX

Opublikowano

Te są 350cc/3bar, ale mają inną budowę.

Brązowe są P&P i mają 370cc/3bar.

Opublikowano

Pod

Te są 350cc/3bar, ale mają inną budowę.

Brązowe są P&P i mają 370cc/3bar.

Ja obecnie mam serie z BFB wiec każde z saaba 2.3T będą wydajniejsze i podejdą P&P ?? dobrze dedukuję? Czy listwa wtryskowa też wymaga zmiany czy może zostać seria z BFB?

Opublikowano

W dobrej kasie możesz kupić 0280156023.

Podchodzą P&P i nie musisz nic przerabiać, a spory zapas będzie. :D

Opublikowano

Te są 350cc/3bar, ale mają inną budowę.

Brązowe są P&P i mają 370cc/3bar.

Dzięki za informację. :)

Opublikowano

347cc/3b/16ohm

fizycznie podejdą ale oporność wyższa

Opublikowano

Czyli te wtryski podejdą p&p do BFB ?

Bez problemu. A skalibrować trzeba jak każde inne. :D

Opublikowano

Super, dzięki Panowie :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ile te z saaba obsłuża mocy? bo mam 232 PS i mi zaczynają pętlić... czyżby pompa paliwa siadała?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.