Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 avant by Mihao22 1.9tdi


Mihao22

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz troszkę zdjęć, niedługo jak mi się uda znaleźć to wstawię z momentu kupna ;)Witam wszystkich
Na forum jestem dość krótko, w sumie od czasu kiedy kupiłem swój pierwszy samochód jakim jest A4 B7 1.9tdi. Początkowo miałem kupować samochód z benzyną, ale gdy obejrzałem parę sztuk złapałem się za głowę, ponieważ były w opłakanym stanie. Jako że mam znajomego, który sprowadza samochody z Belgii zaproponował mi abym obejrzał co on ma w ofercie. Zainteresowały mnie 2 auta: Opel Vectra i 2xA4. Opel był fajny ale znalazł kupca i się sprzedał. Wtedy zostały dwie A4 jedna czarna z xenonem a 2 moja obecna niestety bez xenonu o kolorze LY7G z 2005r. Gdy zobaczyłem ją pod spodem na podnośniku byłem w szoku, że tak dobrze wygląda mimo 10 lat . Więc wybór padł, mimo że to diesel ale została zakupiona we wrześniu.
A teraz co z wyposażenia:
-poduszki 6x
-ESP
-Klimatronic dwustrefowy
-El.szyby x4
-El.lusterka
-podgrzewane lusterka
-Lusterko fotochromatyczne
-czujniki cofania tył (niestety 3 nie działają :D, ale już zamówione i niedługo zakładam)
-czujnik zmierzchu
-czujnik deszczu
-Tempomat
-Fotele przednie z elektryką lędźwi
-Podgrzewane fotele przednie

Plany:
-alufelgi 18' rs6- zrobione
-listy s-line-zrobione
-przyciemnianie szyb- zrobione
-led nad tablicę- zrobiony
-podszybie- zrobione
-podwójny wydech- zrobione
-dokładna na tył s-linę- zrobione

-czarny znaczek- zrobione
-grill à la rs
-dokończyć oświetlenie led w środku (jakby ktoś chciał namiar na osobę która robi ledy, to pisać pw, robią robotę)
-może bixenon
-i troszeczkę w dół albo eibach albo coś innego
Na razie to tyle z planów oczywiście jak u każdego z czasem pojawia się coś nowego :)
28bfm8o.jpg
2rer0b9.jpg

2djrsz4.jpg

5sd52.jpg

2nswb5d.jpg

23k9lx5.jpg

2zgrfqa.jpg

35n6kc9.jpg

Edytowane przez Mihao22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra baza w dobrych rękach i mody do tej pory na duzy + . Czekam na rozwój sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja wstawiam zawsze tutaj postimage.org , co do auta przydałoby się lekko obniżyć bo stoii bardzo wysoko , planów widze masz sporo:-) więc będzię gitara:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wstawiania zdjęć na forum używam tego:http://zmniejszacz.pl/

Proste i łatwe.

Witaj

Ja wstawiam zawsze tutaj postimage.org , co do auta przydałoby się lekko obniżyć bo stoii bardzo wysoko , planów widze masz sporo:-) więc będzię gitara:-)

Dzięki za pomoc chłopaki jakoś dałem radę ;)

Dobra baza w dobrych rękach i mody do tej pory na duzy + . Czekam na rozwój sytuacji :)

Rozwinie się Sajmoon zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbany model i fajne koło :) Plany na + :thumbup1:

Powodzenia i bezawaryjności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbany model i fajne koło :) Plany na + :thumbup1:

Powodzenia i bezawaryjności :wink:

Dzięki bardzo, na razie bez awarii (tfu, tfu) wszystko wymieniane na czas ;)

Troszkę się pozmieniało dzisiaj z tyłu, wleciał wydech podwójny, wyleciał dyfuzor. Na razie wygląda śmiesznie ale na dniach dojdzie dokładka z s-lina więc już będzie pełen sukces. Wstawiam zdjęcia po dzisiejszym lekkim spa, bo już nie mogłem patrzeć jak jest taki brudny. Jakby ktoś chciał namiary na osobę u której zakładałem podwójny wydech to niech pisze pw, dobra cena, montaż na miejscu i miła atmosfera ;).

5161729_IMG_7790.JPG

5161758_IMG_7791.JPG

Troszkę aktualizacji, wpadła dokładka s-line na tył, pomalowana na czarny połysk :dance2:. Oczywiście tak wiem, końcówki wydechów niedługo zrobię wiem, że teraz wyglądają co najmniej jak w uno 1.1 fire. Znaczek z tyłu pomalowany plastidipem na czarny mat. W środku także się zmieniło, jako że nudziliśmy się z kolegami wpadł pomysł oklejenia dekorów na czarny mat bo taka była folia dostępna :D, moim zdaniem wyszło spoko. Wymieniłem także czujniki cofania, ale mam na razie z nimi lekki problem ponieważ mają humory i czasami działają a czasami nie. Wrzucam fotki jaki jest stan obecny autka.

5436856_IMG_8140.JPG

5436860_IMG_8141.JPG

5436858_IMG_8145.JPG

5436859_IMG_7856.JPG

5436857_IMG_8152.JPG

A no i także okleiłem kierunki folią

5436855_IMG_7857.JPG

Edytowane przez Mihao22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wozidlo, dobrze że coś się dzieje, ale moim zdaniem brakuje mu spójności.. dokladka połysk, znaczek mat.. ja chyba bym szedł w jednym kierunku..

Ale powodzenia w dalszych etapach :)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wozidlo, dobrze że coś się dzieje, ale moim zdaniem brakuje mu spójności.. dokladka połysk, znaczek mat.. ja chyba bym szedł w jednym kierunku..

Ale powodzenia w dalszych etapach :)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Dzięki bardzo ;) Też zastanawiałem się nad matem, ale jak się stanie z boku, to felgi są w połysku i listwy też dlatego uznałem że lepiej będzie na połysk ją pomalować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oklejałeś kierunki? Wyciągałeś je czy bez wyciągania?

Wyciągałem, bierzesz cienki płasku śrubokręt, owijasz go szmatką żeby lakieru nie porysować i próbujesz z jednej strony podważyć jeśli nie wyjdzie spróbuj z drugiej, pamiętaj żeby kabelek co idzie do żarówki wyjąć dobrze na zewnątrz, bo jak Ci wpadnie, to kiszka ;/ Ogólnie łatwa robota tylko folia jest delikatna i trzeba odpowiednio ogrzać żeby się nie przerwała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oklejać oklejałem już lampy w starym aucie więc z robota jest okey :P Wiem jak wyjąć kierunki to będę działał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oklejać oklejałem już lampy w starym aucie więc z robota jest okey :P Wiem jak wyjąć kierunki to będę działał :D

A no to w temacie jesteś, to działaj działaj, powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką folią oklejałeś?

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką folią oklejałeś?

Wiesz co, nie wiem nawet bo od kolegi dostałem kawałek i nawet nie zwróciłem uwagi ale coś takiego jak 3m ;)

Chłopaki mam plan aby obniżyć auto. Czytałem wiele tematów i w sumie nie wiem jak zrobić aby równo stało i dobrze to wyglądało, nie chce aby było bardzo nisko, bo sporo jeżdżę, ktoś pomoże ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz aby bylo rowno to tylko gwint. Z kitem bywa roznie. Ja ostatnio zmienilem springi na eibach sportline. Mam lekki niedosyt. Przod jest delikatnie nizej od tylu ale przez to, ze blotnik ma dosc wysokie wyciecie to wyglada jakby tyl byl nizej od przodu :/

Jak Ci sie nie spieszy zbieraj na gwint :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie! Powodzenia w modowaniu. Obniżenie zawieszenia myśle, że doda mu pazura!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz aby bylo rowno to tylko gwint. Z kitem bywa roznie. Ja ostatnio zmienilem springi na eibach sportline. Mam lekki niedosyt. Przod jest delikatnie nizej od tylu ale przez to, ze blotnik ma dosc wysokie wyciecie to wyglada jakby tyl byl nizej od przodu :/

Jak Ci sie nie spieszy zbieraj na gwint :)

Słuchaj a na jakie zawieszenie zakładałeś ten kit ?

Wygląda świetnie! Powodzenia w modowaniu. Obniżenie zawieszenia myśle, że doda mu pazura!

Dzięki, bardzo się ciesze że się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 16:09

Norbas, dnia 08 Sie 2016 - 11:43, napisał:

Jak chcesz aby bylo rowno to tylko gwint. Z kitem bywa roznie. Ja ostatnio zmienilem springi na eibach sportline. Mam lekki niedosyt. Przod jest delikatnie nizej od tylu ale PRZEZ to, ze blotnik ma dosc wysokie wyciecie to wyglada jakby tyl byl nizej od przodu :/

Jak Ci sie nie spieszy zbieraj na gwint

Słuchaj a na jakie zawieszenie zakładałeś ten kit ?

Na zawieszenie 1be

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka. Wyklejanie ładnie wygląda w macie. Ciekawy projekcik, będę obserwował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...