Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja ma 1.9 TDI 90 km i po miesci pali mi zawsze 7.1 obojetne jak jezdze czy zima czy lato co to moze byc ??

slyszalem ze te silniki pala troche mniej czy to tylko sciema ??

Opublikowano

tak czytam te posty, i kurna sporo pali taki 1.6, to u mnie jazda mieszana trasa / miasto wychodzi 10 l i to jeszcze w automacie, a jezdze dosc dynamicznie... fakt ze w miescie przy butowaniu spali tyle ile zaleje , ale srednia wychodzi taka jak 1.6....niezle....

Opublikowano

No wlasnie w 1,6 a 1,8 praktycznie nie ma roznicy w spalaniu :mrgreen:

Opublikowano
No wlasnie w 1,6 a 1,8 praktycznie nie ma roznicy w spalaniu :mrgreen:
i dlatego lepiej kupowac 1,8 bo jest mocniejsze :wink:a najlepiej z turbinka :wink:
Opublikowano

No fakt faktem, napewno teraz 1,6 bym nie kupil :razz: ale coz trzeba cisnac tyle co mozna , a nastepny bedzie powyzej 2 l i koniecznie diesel :mrgreen:

Opublikowano
No fakt faktem, napewno teraz 1,6 bym nie kupil :razz: ale coz trzeba cisnac tyle co mozna , a nastepny bedzie powyzej 2 l i koniecznie diesel :mrgreen:
2,5 to wspanialy silnik a jego brzmienie powala na kolana ale drogi w utrzymaniu niestety :wink:
Opublikowano

Nie wiem czy 2,5 . Strasznie podoba mi sie VW touran 2.0 Tdi ;) Kopa ma niesamowitego ... A z Audi jesli nastepne to A8 nowe ha ha ha :mrgreen: ( w przyszlym tysiacleciu :razz: )

Opublikowano
Nie wiem czy 2,5 . Strasznie podoba mi sie VW touran 2.0 Tdi ;) Kopa ma niesamowitego ... A z Audi jesli nastepne to A8 nowe ha ha ha :mrgreen: ( w przyszlym tysiacleciu :razz: )
bedzie dobrze lepper u wladzy wiec patrz optymistycznie :lol: hahahahahahha
Opublikowano

Ja bym tam Wojtas kupowal Audi z silnikiem 2.0 TFSI 220KM :grin:

Opublikowano

Moje spalanie to tak jak u większości miasto Warszawa 10-11l - przy jeździe normalnej dynamicznej ale bez katowania sinika max 4500-5000obr/min.

Poza miastem w trasie to 8.5-9.5l przy prędkości około 130-140-150km/h.

Ale Panowie to co się teraz dzieje mnie najbardziej przeraża.Zrobiło się ciepło i nie sposób bez klimy jeździć.Jak sobie po Warszawie w korkach pojeżdże z klimą to spalanie dochodzi do 12.5l :shock:

CHYBA BęDę JEŹDZIŁ BEZ KLIMATYZACJI :cry:

Swoją drogą chodze jakiś taki zakatarzony i chory od różnicy temperatur.

Opublikowano

dołączam sie do wojtasa tez mam 1.6 wsumie to krotko bo miesiac ale za to jezdze dosc duzo jak na jazde tylko po miescie (w tydzien okolo 600 kilometrow tylko w miescie) i spalanie okolo 10l jak na rezie nie przekroczylo mi ani razu 10l (obroty trzymam do okolo 3 tys.) ale jezdzilem bez klimy:P teraz klime naprawilem to sie okaze jak bedzie z klima:D:D

Opublikowano

u mnie w mieście 10l-12l, w cyklu mieszanym średnio 8l. Chociaż ostatnio na 50 km spaliła mi 16 litrów :D lekka awaria silnika... . W przyszłym tyg będę szukał usterki chociaż dla kompa wszystko jest "ok" :/

Pozdrawiam

Opublikowano
dołączam sie do wojtasa tez mam 1.6 wsumie to krotko bo miesiac ale za to jezdze dosc duzo jak na jazde tylko po miescie (w tydzien okolo 600 kilometrow tylko w miescie) i spalanie okolo 10l jak na rezie nie przekroczylo mi ani razu 10l (obroty trzymam do okolo 3 tys.) ale jezdzilem bez klimy:P teraz klime naprawilem to sie okaze jak bedzie z klima:D:D

Z klimą będzie napewno o literek więcej.............

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.