Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Uchwyty rączek dzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Panowie czy plastikowe uchwyty w drzwiach, tam gdzie siedzą przełączniki szyb różnią się w B6 i w B7? Moje są już poniszczone, i chciałbym zmienić na te z B7 - może będą bardziej odporne na zarysowania :grin:

6176815202.jpg

Opublikowano

Też muszę od kierowcy zmienić. Jednak wątpie by od B7 były bardziej wytrzymałe. To pewnie to samo. Masz jakiś sklep upatrzony? Ja mam większy problem z dopasowaniem, bo mam kolor swing, 2 el. szyby i brak składanych lusterek. Trudno o coś takiego.

Opublikowano

60 pare zł przód na 4 szyby i tył po 50pare zł/szt tyle płaciłem w ASO. Razem ponad 200zł jakoś płaciłem, ale 4 lata temu. Te kupione w serwisie maja już poprawioną powłokę, mam 4-ty rok i śladów zużycia jakichkolwiek brak,

Opublikowano
O widzisz, tego nie znalazłem, lipny tytuł i mi nie znalazło. Jednak z tego, co kolega wyżej pisze, to się nie opłaca, jeśli w ASO wołają te 70zł to spoko pieniądze. Moim chyba Helmut podróżował sam, bo tylko od kierowcy jest zniszczone [emoji12]. Trzeba będzie kupić u źródła [emoji11]

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ja zamówiłem w u siebie w mieście w Skodzie, za przód pod 4 szyby i lustra składane - ok 90 zł, bok 60 zł. Ogólnie zmieniam dużo elementów wyposażenia i powiem, że niektóre ceny używek oscylują w graniach nówki z ASO :grin:

Chociaż udało mi się dorwać przycisk szyb pasażera za 19 zł, w stanie nówki z B7 :) na allegro często przesyłka, małych części po 20-30 zł, zabija.

Opublikowano

Dlatego przed zakupem używki na forum od niektórych userów, którzy chyba nie rozumieją, że sprzedają nienową cześć, a żądają za nie jak za zboże, warto sprawdzić ceny w ASO. Dobrym przykładem jest podszybie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a jak to ustrojstwo zdemontować? obchodzi się bez demontażu całego boczka? bo nie chcę robić nic na siłę, mam fart do pękających plastików

Opublikowano

Musisz demontować boczek.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Rączki możesz sam zregenerować bez problemu 45e13824a20d5107a7cd29362964395e.jpg mi wyszło tak

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ww-piasek

Opublikowano

Rączki możesz sam zregenerować bez problemu 45e13824a20d5107a7cd29362964395e.jpg mi wyszło tak

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

A jak z wytrzymałością? Ja regenerowałem co prawda w A3 ale to praktycznie to samo. Po roku matowe wykończenie się wypolerowało od używania... tam gdzie się dotykało nadal było matowe. Kiepsko to wyglądało.
Opublikowano

Rączki możesz sam zregenerować bez problemu 45e13824a20d5107a7cd29362964395e.jpg mi wyszło tak

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

A jak z wytrzymałością? Ja regenerowałem co prawda w A3 ale to praktycznie to samo. Po roku matowe wykończenie się wypolerowało od używania... tam gdzie się dotykało nadal było matowe. Kiepsko to wyglądało.
Mam zrobimy climatronik ESP kubek wizytownik wszytskie rączki i wszytsko wygląda cały czas jak nowe zero śladów :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ile czasu od regeneracji? Czym malowałeś? Może u mnie była wina kiepskiego spray'a.

Opublikowano

Rączki z B7 do B6 pasują bez problemu

Opublikowano

obecne materialy czyli takie jak w b7 sa poprawione, nie wycieraja sie juz tak.

W b6 jest dramat z tym, wystarczy delikatnie paznokciem przejechac i d*pa.

BTW nie malujcie tego tylko wywalcie.

Lakie w sprayu + primer = 40zl, 90 nowe. Nie ma sensu sie brudzic.

Opublikowano

Słuchajcie. Nie wiem jak to możliwe, ale dzwoniłem do ASO w Bydgoszczy i Pani twierdzi, że tego wewnętrznego plastiku oddzielnie nie sprzedają i mogę kupić w całości podłokietnik za 549zł... A element z guzikami za 129zł. Co tera?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zrób to samo co ja w takiej samej sytuacji (też chcieli mi sprzedać całą rączkę) - wydrukuj zdjęcie nakładki, dopisz numer części i złóż zamówienie "na własną odpowiedzialność", może by konieczna przedpłata/zaliczka. Jeśli ciągle będą robili problemy to zamów na Allegro (85 zł brutto + przesyłka). Co do cen (z tego tygodnia) w ASO (w Białymstoku):

- nakładka na 4 przyciski: 89 zł brutto

- przyciski na 4 szyby: 229 zł brutto

Opublikowano

Dzięki za info, i tak pomyślałem sobie, że lepiej jeszcze pojadę osobiście i z jakimś kumatym facetem pogadam. Inaczej niż z kobitką przez słuchawkę.

Z allegro jest taki problem, że mają swingi na dwie szyby, ale ze skladanymi lusterkami, a ja nie mam. Ma ktoś jakiś dostęp do numerów części? Bo ciężko o odpowiedni. Mam swing, na dwie szyby i bez składanych luster jak już wcześniej wspomniałem.

Gorzej z guzikami, mogą być droższe niż sam uchwyt, a mam też wytarte i do tego słabo działają.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zawsze możesz napisać do sprzedawcy na Allegro i spytać/zamówić to czego potrzebujesz. Z numerami nie pomogę, gdyż jestem w trakcie dokładania tylnych elektrycznych szyb i wszędzie są opisane numery części na cztery. Ponadto moja nakładka i przyciski są w bardzo dobrym stanie (A4 B7 z przebiegiem 130 000 km), ale są w kolorze czarnym (soul).

ps.

Przyciski są przecież wszystkie czarne :D Jednak z tego co czytałem na nowych i "poprawionych" (które nie wycierają się) przyciskach są inne loga, więc możesz potrzebować też prawego do kompletu.

Edytowane przez daniok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.