Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z ciągiem w TDI 90KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

autko jedzie tzn. przyspiesza na każdym biegu od 1,5-1,8tyś

1,8-2,0tyś "dziura" kula się jakby zduszony

od 2,0tyś obrotów leci pięknie i ciągle ten sam schemat,(od wczoraj)

mówię, zrobiło się to dość nagle a ja tak najczęściej utrzymywałem takie obroty ok.2,0tyś w normalnej jeździe.

Zeskanowałe i mam błąd w VAGu przedwczoraj jeszcze go nie było :(

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

Z tego co czytam to coś z dolotem 00575 ale nigdy nie umiem znaleźć co to ten drugi człon pod błęde 17-10

"Jak trwoga to do .."A4 klub :)

Opublikowano

bylo juz o tym mnóstwo szukaj a znajdziesz,pewnie n75 nawala jak zwykle w 1z lub przewody podcisnieniowe od wyzej wymienionego zaworu :wink:

Opublikowano

temat przerabiany wielokrotnie ......

opcja SZUKAJ :exclaim:

otworzyłem .... gdyz problem został rozwiazany ale nie był to N75 ..... :wink:

Opublikowano

Zrób Vagiem blok 011 pod obciążeniem spawdź wtyczki i rurki od podcisnienia ja też miałem ten sam błąd a powodem była nie stykająca wtyczka od N75 a objawy miałem takie same tylko że przy innych obrotach. Mogł ci paść N75 albo przepływka

Opublikowano
Zrób Vagiem blok 011 pod obciążeniem spawdź wtyczki i rurki od podcisnienia ja też miałem ten sam błąd a powodem była nie stykająca wtyczka od N75 a objawy miałem takie same tylko że przy innych obrotach. Mogł ci paść N75 albo przepływka

widze ze zaintreresowyny nie ma czasu wiec wklejam PW od niego z rozwiazaniem problemu ....

A jednak nie N75 tylko giętka rura z dwoma cybantami pękła od spodu czego nie było widać!!!

Teraz myślę jak zajechać 150km do ASO Audi po taka czesc....czy mogę to jakoś pokleić?Pierwsza na nawrocie spalin...

jak najbardziej mozesz to pokleic na czas drogi tasma (najlepiej Power Tape) ... i przez droge nie katuj furki ... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Spałem pół niedzieli po imprezie sorki :) i dzięki Mod: spanky!

A wyglądało to tak:

Guma.jpg

VAG się zwraca od samego początku!Naprawiłem, wyczyściłem i idzie jak rakieta :) (znaczy zrobiłem tak wyciąłem arkusz gumy z jakiejś dentki grubej owinąłem dwa razy na tą ori gumę i jadę do Audi C.Wrocław....

Opublikowano

he he he przerabiałem to juz w swoich dwoch TDI-kach a i u ojca w TDI tez to była przyczyna dymienia .... :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc!

Opublikowano

Spoko ze fajnie sie skonczylo. Napisz jeszcze jaki koszt naprawy???

Opublikowano
Spoko ze fajnie sie skonczylo. Napisz jeszcze jaki koszt naprawy???

ten kawalek gumy w ASO kosztuje ~ 90 zł ......

Opublikowano
  • Autor

To tak mój koszt to wycięta stara dentka, trochę kleju i trzy opaski dodatkowe plastikowe....

Byłem w ASO Audi Centrum Wrocław na zamówienie 81zł...bo to buma ciśnieniowa itd. w tym 31zł guma + 50zł znaczek audi :)

Ale i tak kupię tylko po 10tym :)

pozdrawiam

Opublikowano

Zmierz fi i poszukaj po sklapach z armaturą ciśnieniową albo jakiej agromy od sprzętu rolniczego. To nie jest kształtowana rurka wiec cokolwiek się nada - jednak pamietaj że tam 2 bary ciśnienia.

Opublikowano
Zmierz fi i poszukaj po sklapach z armaturą ciśnieniową albo jakiej agromy od sprzętu rolniczego. To nie jest kształtowana rurka wiec cokolwiek się nada - jednak pamietaj że tam 2 bary ciśnienia.

z tymi rurami ze sklepu rolniczego to bym zabardzo nie szalal ......

guma musi byc odpowiedniej jakosci, odpornej na dzialanie oleju ... :exclaim:

zobacz jak dziala olej na oryginalna czesc , :eek: a jak bedzie dzialac na podróbke ... :question:

72272551wy6.th.jpg

wyobraz sobie ze te male kawaleczki gumy wpadaja do silnika .... :exclaim:

Opublikowano
:wink: zgoda trzeba uwagę zwrócić by była to rura wzmacniana i odporna na olej, myślałęm że to oczywiste ;)
Opublikowano
:wink: zgoda trzeba uwagę zwrócić by była to rura wzmacniana i odporna na olej, myślałęm że to oczywiste ;)

słyszałem o przypadkach uzywania wezy ogrodowych :exclaim: .... dlatego napisałem .... :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.