Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI AFN + AFTOMAT] nowy grill SSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lampki sa to fotki zarzucam, szukam jakiś alusów chyba sie skończy na oryginalnych 16 cali bo starsznie mi sie podobają a 17 cali bez obniżenia to lipnie wyglada, no lusterka pomaluje w kolor, klamki zostawiam czarne, a jak sie mocno zastanowie to może wrzuce na przód soczeki + xenon - takie jak kolega Kalina ma :lol::a4fan:

lampynowe1nr7.jpglampynowe2dt2.jpg

lampynowe3tv7.jpglampynowe4rd7.jpg

[ Dodano: 17-02-2007, 10:59 ]

i są jeszcze kierunki boczne białe zapomniałem dodać

Opublikowano

od rau lepiej jeszcze przód :wink:

Opublikowano

no ładnie, kolega w ASO pracuje :question:

Opublikowano

Piękne :exclaim:

są te audice po bokach :P

Ale ta B5 daje rade, w sumie to bardzo ładnie sie prezentuje względem innych B5 ; ]

Opublikowano

odpicowana jak tralala :wink: lampy przednie i miodzio bedzie :a4fan:

Opublikowano

ładna zmiana , jeszcze tylko soczewki i bedzie miodzio :wink:

Opublikowano
  • Autor

co powiecie na te felunie jak sie wam podobaja bo mi sie bardzo spodobał ten klasyczny wzór i do tego ABT :a4fan:

abtqp0.png

Opublikowano

jeszcze kilka zmian i będzie bajera, te felgi akurat mi nie leżą :cool:

Opublikowano

Witam BOBERO.

Widzę nowe tablice.Felgi ładne, ale nie bardzo będą pasowały do A4.

Będę w ACW dopiero w środę to pogadamy.

Pozdrawiam.

Opublikowano

No ladniutka, srebrna !! Szkoda ze ten "spojler" jest :rolleyes: A co do felg to takie sobie, zaloz 17, wyglada naprawde ok !! I zapraszamy na spoty do wroclawia ? ;)

Opublikowano

piękna :a4fan:

będzie jak zdejmiesz spoiler

a jak będziesz malowal lusterka to tylko w komplecie z klamkami inaczej to nie wygląda

Opublikowano
piękna :a4fan:

będzie jak zdejmiesz spoiler

Respect. Zgadzam się z przedmówcą. Suszary na skarpety nadają się do dużego fiata. Felgi, które pokazałeś moim zdaniem zupełnie nie pasują do A4. Jeżeli szukasz ładnych 16tek to polecam się rozejrzeć w oryginalnych wzorach do audi. Taniej będą kosztowały i wyglądały milion razy lepiej niż te ABT.

Lampy i kierunki wyglądają bardzo w porządku.

Opublikowano
  • Autor

no to chyba zostane przy fabrycznych 16 calowych kołach, klamek nie chce lakierować bo żeby to zrobić to trzeba całe drzwi rozebrać o na aucie malować to kicha jest, spoiler - zostaje bo już sie przyzwyczaiłem do niego :cool:

[ Dodano: 18-02-2007, 18:04 ]

a jak te fele beda pasiły czy nie podobają sie wam, to model z b6 ale mysle że bedzie fajnie wyglądał na b5.

alu16dm6.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

napewno będą fajnie wyglądały.

A co do klamek to ja właśnie malowałem i żeby je wyjąć to wcale nie trzeba się na pracować bo tapicerka schodzi bardzo łatwo. :a4fan:

Opublikowano

bedzie ok :wink: ...zakladaj

Opublikowano
  • Autor

Hej!

kupiłem takie alusy nówki sztuki nie śmigane, jutro odbieram oponki i jazda :a4fan:

mojefeleay2.jpg

Opublikowano

No i gites wg mnie te alu wyglądają świetnie! A przede wszystkim na avancie :wink: Po co większe niż 16''... No i zawieszenie się nie pogniewa :rotfl:

Opublikowano

malutkie te fele oj malutkie ( ja zimówki mam 17 ) i są za małe :rotfl:

Opublikowano
  • Autor
malutkie te fele oj malutkie ( ja zimówki mam 17 ) i są za małe

no ja jakbym miał taki silnik jak ty to pewnie na 18albo 19 calach bym jezdził, ale mam jeszcze kiblowatą droge do pracy i rozsądek podpowiedział 16 cali...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.