Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomocy! Brak plusa po stacyjce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,liczę Panowie na Waszą pomoc bo mnie już cholera strzela.

Wyciągałem schowek do naprawy zawiasu i musiałem wyciągnąć też rns-d ponieważ mam podłączoną do radia zmieniarkę mp3.

Wszystko podpiąlem po naprawie ale zauważyłem zestaw głośniomówiący nie działa.Auto kupiłem z tym zestawem (auto z Niemiec a taka rzeżba z przewodami że masakra) Wyciągnąlem wszystko od nowa i zauważyłem żółty przewód od fabrycznej kostki w samochodzie urwany.Zestaw działa pod plusem ale powinien działać po stacyjce.Który przewód w fabrycznej instalacji jest + po stacyjce?

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Może się komuś przyda. Można podłączyć się pod S-kont. (+12V zanika gdy wyciągamy kluczyk ze stacyjki) podłączamy pod 22 pin (w b6) (pin 30 w b5), "cienki" czerwony przewód, niebieskiej kostki licznika.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

tyle że ten przewód nie służy do obciążenia, wykorzystania go jako zasilenie czegoś!

NIE WOLNO GO OBCIĄŻAĆ PRĄDEM WIĘKSZYM niż 1A, chyba że zastosujemy PRZEKAŹNIK.

Jeśli już musicie szukać dodatkowego zasilania, to na schemacie szukajcie miejsca oznaczonego jako zacisk (15) w kolorze CZARNYM, ten kolor jest w Audi przeznaczony na zasilanie prądem po stacyjce, w pozycji ZAPŁON.

a najlepiej wziąć plus, za skrzynką bezpiecznikową .... CZARNY Z KOLOROWYM paskiem, Oznacza to, że dany obwód jest już zabezpieczony przed przeciązeniem/zwarciem.

JEŚLI dokładamy jakiś przewód i włączamy się w obwód koloru czerwonego lub czarnego KONIECZNIE musimy dołożyć dodatkowy bezpiecznik, czy to do skrzynki, czy też dodatkowy na kablu.

W innym wypadku istnieje ryzyko pożaru AUTA!!!

Opublikowano

Podepnij pod zacisk x75 nad nogami kierowcy.

Opublikowano
  • Autor

czyli tak na rozum laika z elektryki pociągnąć nowy przewód?

Opublikowano

niekoniecznie.

jeśli instalacja fabryczna to powinna działać.

ołówek i kartka ci będzie potrzeba plus schemat.

rozrysuj, rozpisz kolory i porównaj ze schematem.

wtedy się okaże czy to rzeźba.

Opublikowano
  • Autor

Znajomy podpiął się pod bezpieczniki,działa zestaw ale znowu wywala błąd can z klimatyzacją :facepalm:

Edytowane przez cube75

Opublikowano

A tam są w pobliżu kabelki, nie ma nic z niczego.

pewnie coś dotknął poluzował, rozbierać jeszcze raz i posprawdzać dokładnie wtyczki

Opublikowano
  • Autor

A tam są w pobliżu kabelki, nie ma nic z niczego.

pewnie coś dotknął poluzował, rozbierać jeszcze raz i posprawdzać dokładnie wtyczki

Zgadza się coś było poluzowane i wszystko wróciło do normy :hi: Tak na marginesie wszystko ogarnięte,radocha że wszytko jest już ok i ......... wycieraczka tylna zaczęła pracować non-stop :facepalm: rozebrałem napęd a tam bagno :kox: spróbuje go zreanimować.

Edytowane przez cube75

Opublikowano

Powodzenia ze składaniem tego :rant: silniczka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Eryczek,wycieraczka ogarnięta,szczotki wymienione,nasmarowana i hula :banan:

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cube75

Opublikowano

Mi niestety nie starczyło cierpliwości i dysza jest zbita młotkiem 5tką :facepalm: Stawiała duży opór musiałem jej pokazać kto tu rządzi :naughty:

Uszanowanko w takim razie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.