Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rezanie sline


Nowak50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zastanawiam się nad dołożeniem pakietu sline do mojej b6 i nurtuje mnie pytanie czy warto rezac czy sprzedać i kupić fabrycznego sline. Za dodaniem pakietu przemawia do mnie aktualny stan, oryginalny przebieg 240tys km. Co wy sądzicie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz pewność co do samochodu to warto się bawić w dokładanie. Znaleźć a4 w ORI, Sline i w dobrym stanie jest ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka pewnie by wyszła lepiej finansowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myślisz tylko o BODY KITach czy i wnętrze, zawias ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje zrobić przedni zderzak ze spryskami, tylni na 2 kominy i czujnikami, listwy progowe , lotka, felga niekoniecznie od sline ale fajnie byłoby, zawieszenie 1be, fotele pół skóry, listwy progowe wew i na drzwiach, podsufitkę zostawię jasną bo mam czarne wnętrze, dekory okleję folią no i to chyba na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a nie chciałbym kupić jakiegoś trupa i wkładać w niego $$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz pewne auto to dokładaj pakiet i tyle, kupując ori s-line w bdb stanie trzeba trochę zapłacić,tanie to tylko trupy,a różnica tylko taka że we wlepce nie będzie kodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wlepce mi nie zależy, ważny jest stan auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc rezaj ,ja z golasa zrobiłem całkiem przyzwoite auto,właśnie kupiłem lotkę do kompletnego s-line zewnętrznego ,jakbym kupił gotowca pewnie dawno bym go sprzedał ,a tak cały czas coś się zmienia i cieszy oko,wszystko zależy jak bardzo lubisz grzebać przy aucie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca przy samochodzie to dla mnie relax pomimo nerwow jakie towarzysza :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie samo jak poprzedników, jeżeli jesteś pewien auta to dokladaj pakiet samemu, za ori s-line z końca produkcji trzeba sporo zapłacić a i tak większość do roboty, tu wiesz co masz, nie jest to też nic czego się nie da ogarnąć wszystkie graty na pewno sam do kupy poskładasz, a jak dorwiesz el w kolorze to może i bez lakierowania się obejdzie. S-line zew sporo odmlodzi tego dziadka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet avant w sline moze dobrze wygladac i miec charakterek bo seria wyglada tak jak mowisz na dziadkowata. We wakacje bede sie zabieral za szukanie czesci i dzialal :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...