Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] 1.6 AHL Avant by MateuszZ


Mateusz Żeno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich ! Mam na imię Mateusz, mieszkam w Sankt Augustin(Niemcy) a oto krótkie przedstawienie mojej Audii.

-Silnik 1.6 AHL

-Skórzane fotele (wcześniej welurowe)

-Elektryczne szyby i lusterka

-Klimatyzacja

-Alufelgi 17 cali Artec Automotive

-Wspomaganie, Abs

-Pakiet zimowy

-Lampy przód DEPO

Na start w aucie wymienione całe zawieszenie Meyle HD, rozrząd z pompą wody SKF, przegub lewy SKF, amortyzatory MONROE,kompletny układ hamulcowy, kompletny układ wydechowy z końcowym wydechem JOM,wymiana uszczelniaczy zaworowych, nowa chłodnica NISSEN i wiele innych drobiazgów które wychodziły w między czasie.

ma2ylpt2.jpg

kg3tn2wk.jpg

s27jh8fq.jpg

o7fjkhhu.jpg

Plany ? Przede wszystkim pozbyć się problemu z temperaturą. Na liczniku mam 90 stopni (na kanale 49 klimatroniku podczas jazdy 94 a dłuższego postoju czasami nawet 99). Odpowietrzałem już tak jak na forum pisali i łącznie już przez to bak benzyny chyba poszedł a problem za bardzo nie ustał. Z tej całej nagrzewnicy leci płyn, choć jak kilka razy ściągałem ten wężyk to tam za wiele płynu nie było. Dopiero po kilku minutach trzymania auta na obrotach wąż robi się gorący a z nim zbiorniczek wyrównawczy. Podczas normalnej jazdy woda jest ciepła i mało kiedy gorąca. Bałem się że to UPG ale zrobili w warsztacie test i w płynie nie wykazało spalin. Mam nadzieję, żę starczy mi życia na wyleczeniu mojej audii z tego problemu. Ta temperatura i poranna przelewająca się woda w nagrzewnicy doprowadza mnie do szału. Kolejna sprawa to ostatnio jakieś tarcia chyba w prawym kole zaczęły być i z dnia na dzień co raz głośniejsze. Najgorzej jest jak jestem na rondzie i mam kierownicę skręconą w lewo.

Ogólnie jestem zadowolony z auta. Jak na te lata, dalej może się podobać i jest wygodne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny avancik :) Kolego masz może dojscie do jakiś części tam w niemczech do audiolki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny avancik :) Kolego masz może dojscie do jakiś części tam w niemczech do audiolki

Cześć ! Dzieki za pozytywną ocene :) Mam dookoła trochę złomowisk i na dobrą sprawę dostęp do części jest. Pytanie teraz tylko o jakie części chodzi i czy cenowo by odpowiadało. Więc wszystko do uzgodnienia. Kolejna sprawa taka że pracuję w systemie zmianowym więc jak będziesz coś potrzebował to podskoczę w kilka miejsc,popytam o ceny i dam znać ale to tak tydzień wcześniej musiałbym co nie co wiedzieć.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...