Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie spalanie macie ? 3.0 V6T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Do zapalenia sie rezerwy, czy juz liczysz z rezerwa?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

dokładnie bak ma tu znaczenie, moja przedlift stronic ma bak 64L, kumpel S4 polift manual ma tylko 55L

mi średnio wciąga 12-13 normalnie jeżdżąc (dom-praca, raz za czas but), ale seria

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Samochód mam niedługo bo dopiero od ok. miesiąca a spalanie ok 12 w trasie i 16 w mieście.

Szczerze mówiąc liczyłem na trochę mniej. Podobno seria bez remapu.

Na baku ok 350 km

Jakieś pomysły / uwagi ? Bo wydaję mi się że jednak jest trochę za wysokie ...

Opublikowano

Powiem tak.

Jak jeździsz faktycznie po Warszawie i biorąc pod uwagę że jest zima, takie spalanie w mieście mnie nie dziwi.

A w trasie o jakich prędkościach mowa?

Opublikowano
  • Autor

Samochód mam niedługo bo dopiero od ok. miesiąca a spalanie ok 12 w trasie i 16 w mieście.

Szczerze mówiąc liczyłem na trochę mniej. Podobno seria bez remapu.

Na baku ok 350 km

Jakieś pomysły / uwagi ? Bo wydaję mi się że jednak jest trochę za wysokie ...

A wiec tak.. Jesli chodzi o wartość podana przez ciebie w mieście jest jak najbardziej realna. Oczywiście możesz nawet spodziewać sie wyższej przy częstym stawaniu na światłach czy cos.. Miasto miastu nie równe, u mnie w Niemczech spalanie w mieście wacha sie pomiędzy 12-12,8 przy średnim natężeniu ruchu, natomiast gdy pojadę do rodzinnego miasta jest juz od 16 wzwyż.

Jesli chodzi o spalanie w trasie w Polsce 8.7-9.5l.

Autostrada w zależności od prędkości:

-150km/h tempomat po przejechaniu 400km 9.8l/100km

-160 10.5-11

-170 11.5-13

Taka rozbiezność w zależności czy często pod gore jedziemy czy tez nie, częstotliwość hamowania i inne pierdoły normalna sprawa.

Opublikowano

Na trasie to praktycznie ten sam wynik czy autostrada około 160-180 km/h czy droga z jezdną jezdnią ale za to jazda szarpana - dużo wyprzedzania. (no i pierwsza trasa była głównie po terenach górzystych)

Natomiast w mieście jeżdżę dość spokojnie ale fakt że to Warszawa.

Na wiosnę podjadę na delikatny remap - muszę tylko wybrać do kogo - zobaczymy czy spalanie się zmieni.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie 3.0 tfsi s4 2009 dsg niby seria 

miasto 16-19

mieszany czyli trasa 20 km Max 150km/h 13-16

i trasa 200km dobra droga średnia prędkość 70-110 9-12 l 

czy to spalanie nie jest za duże z tego co tu piszecie to chyba powinno być niższe 

Z góry dziękuje za pomoc 

 

Edytowane przez Bartosz220

Opublikowano

Ja na warszawskich ulicach mam spalanie 15-16 przy raczej spokojnej jeździe, upalać się nie da bo za duży ruch a na dodatek co chwila psy.
O trasie się nie wypowiadam, bo tam każde mocne auto które miałem,mam paliło i pali mi tyle samo co w mieście.
 

Opublikowano

Powodów wysokiego spalania może być kilka w różnych samochodach, ale na pewno wszystkie FSI trapi ten sam problem - nagar. Po wyczyszczeniu układu ssącego z nagaru mniej cofa zapłony, a co za tym idzie spalanie jest optymalniejsze. Przetestowałem to na samochodach swoich jak i klientów więc jak ktoś chce trochę zaoszczędzić na paliwie, a przy okazji przywrócić trochę wigoru to zapraszam na małe spa dla silnika :)

Opublikowano

Dużo roboty przy tym czyszczeniu, jakie koszty wykonania takiej operacji?

Opublikowano
8 godzin temu, Norbi napisał:

Dużo roboty przy tym czyszczeniu, jakie koszty wykonania takiej operacji?

Zapraszam na PW lub pod telefon (link do ogłoszenia w mojej sygnaturce) to wszystko ładnie wytłumaczę.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Spalanie 9,7 ale bardziej 10 z trasy 540 km? prędkość zapięte 140?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.