Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan


suppapeter

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tutaj na zdjęciu jeszcze na starej feldze :D
 

Trafiłeś w 10 , na 17 stoi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień miałem dziś beznadziejny, ale wszytko  humor zmienił się o 180 stopni jak przyszły dzisiaj felgi :D

 

2.jpg

Edytowane przez suppapeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam az załozysz Piotrek;) na pewno przy 9,5j bedzie musiało być nisko......:oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, dobrze że piszesz :D  

Będzie niziutko,  nie odbiegając od tematu odwiedził mnie dziś ponownie kurier :D

 

Czekam jeszcze tylko na gumy, co muszę powiedzieć jaram się tym strasznie :D  Pierwsze prawdziwe koło :D 

1.jpg

Edytowane przez suppapeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gra, bedzie co focić w sezonie, tylko nie na dachu Zielonych Arkad bojak przyjedzie sezon to bedzie w doł i nie wjedzie tam ani Jedrek, ani Ty i podejrzewam ze ja tez nie wjade :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, będziemy musieli znaleźć, uniwersalne miejsce :D gdzie nie będzie zbytnio pod górkę. Coś czuję że ten sezon przebije te poprzednie , twojego na glebie też nie mogę się doczekać :D 

Tak jak pisałeś, naciąg będziesz robić 225 na 35 ? @FroS-t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na złożenie w całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, suppapeter napisał:

W sumie racja, będziemy musieli znaleźć, uniwersalne miejsce :D gdzie nie będzie zbytnio pod górkę. Coś czuję że ten sezon przebije te poprzednie , twojego na glebie też nie mogę się doczekać :D 

Tak jak pisałeś, naciąg będziesz robić 225 na 35 ? @FroS-t

Na razie zostaja te gumy co mam, jak kupie Mojej drugiej polówce autko to wtedy może cos ponaciagam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zawitały do mnie opony. NANKANG NS2  215/35/R19 x4 

 

15129781_1247202678650503_1796757250_n.jpg

17197748_1247202838650487_2019837274_n.jpg

17204564_1247202648650506_1234654604_n.jpg

Zawartość dodana 2 minutes later

Dodatkowo skłaniam się do wymiany rozrządu, i podmiana dywaników w środku :D 

Mój pokoik zaczyna wyglądać niesamowicie :D 

Opony znalazły swoje miejsce na balkonie :)

 

 

17238430_1247734688597302_1105708295_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za opony ? Jakieś sprawdzone ? Ostatnio sporo osób takie kupuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa opon mówi- są to chińskie gumy. Rozmawiałem z znajomym wulkanizatorem, powiedział że jak na oponę chińską Nankangi wyróżniają się jakością. Czytałem też sporo o nich na różnych forach, ludzie generalnie polecali tą oponę pod naciągi, że super się do tego nadaje. Kolejnym argumentem  co skłoniło mnie do kupna , jest fakt że kolega jeździ na Nankangach już drugi sezon, opona w ciągłej eksploatacji wygląda dobrze. Co mogę jeszcze powiedzieć ... mhmm.. wszystko wyjdzie w praniu. Mam nadzieję że będę z nich też zadowolony :)  

Chińskie opony - z wyższej półki - w skrócie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna coraz bliżej, trzeba ogarniać autko, na dzień dzisiejszy samochód znajduje się u znajomego lakiernika,  naprawia wgniecenie... z serii pani cofała nie widziała samochodu. Do tego dochodzi  polakierowanie dolnej części przedniego zderzaka, z  nie oczekiwanych wydatków dochodzi lewy błotnik , korozja dała siwe znaki. 

Z dodatkowych rzeczy dojdzie spojler tylnej klapy z s4 :D w piątek odbiór, wtedy wrzucę aktualniejsze zdjęcia :D 

 

 

lochowo 2.jpg

lochowo.jpg

Edytowane przez suppapeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2017 o 14:12, suppapeter napisał:

Jak sama nazwa opon mówi- są to chińskie gumy. Rozmawiałem z znajomym wulkanizatorem, powiedział że jak na oponę chińską Nankangi wyróżniają się jakością. Czytałem też sporo o nich na różnych forach, ludzie generalnie polecali tą oponę pod naciągi, że super się do tego nadaje. Kolejnym argumentem  co skłoniło mnie do kupna , jest fakt że kolega jeździ na Nankangach już drugi sezon, opona w ciągłej eksploatacji wygląda dobrze. Co mogę jeszcze powiedzieć ... mhmm.. wszystko wyjdzie w praniu. Mam nadzieję że będę z nich też zadowolony :)  

Chińskie opony - z wyższej półki - w skrócie 

Ludziska narzekaja, ze im nanciangi huczą, ze slabo kleja na mokrym. Ja tam z kolei podkrecam radio i nic nie huczy i jakos na jazde na mokrych nie narzekam tymbardziej ze mam kąty z tylu i jakiejs mega tragedii nie ma w prowadzeniu. Jak za ta cene nie ma co sie zastanawiac. 

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uszol Dzięki za radę, to że będzie huczeć, mam w zasadzie w d*pie,  zapłaciłem trochę za dobrej jakości felgi do tego oponki  też z nie najniższej półki- mam tylko nadzieję że nie będzie podmywać :D w sensie żeby powietrze nie schodziło :D  ale jak mam być szczery trochę mnie przeraża myśl jazdy po naszych pięknych drogach .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczysz sie, przywykniesz jak zwał tak zwał :decayed::decayed: 

Coś tam powietrza na pewno bedzie schodzić, kontroluj cisnienie tak co tydzien jeśli to auto to daily. Nabij 3 bary wiecej nie widze sensu. 

Dla przykładu nabiłem 2,7-2,8bara we wrzesniu zeszłego roku odstawiłem setup lato (naciąg 205/35 na 9j) do garażu i pare dni temu pojechalem na kontrole cisnienia. Bylo 2 bary więc coś tam będzie uciekać tymbardziej jak sie bedzie jeździć ale tragedii nie ma :-) 

Felgi też niczego sobie :hi: 

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uszolTak samochód jest przewidziany do jazdy na co dzień ... Te sprawdzanie co tydzień ciśnienia mnie przeraża... no ale jak ma być ładnie to trzeba się poświęcić, ale dzięki za radę. 

Gadałem już z paroma osobami i mówili podobnie jak ty :D  początek kwietnia zaczynam montaż wszystkiego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o komfort to tragedii na 19zoll nie ma, ale przy takiej feldze najbardziej żal rantów bo łatwo uszkodzić przy parkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...