Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@krystianb6

Jak najszybciej  to sprawdzić  ? Demontowac  cała  kierownice ? :)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, kamil-vag napisał:

Podłączasz VAG/VCDS i pokazuje Ci jaki masz moduł ;)

Okey, to ułatwi sprawę , a powiedz mi jeszcze gdzie konkretnie będę mógł to sprawdzić / w  jakim module / engine / stering ? czy może w jakimś innym module ? 

dziękuję z góry za odpowiedź :D 

Zawartość dodana 3 minutes later
Godzinę temu, jedrekx napisał:

do Focusa to się z palcem w d*pie wjeżdża, tam jest łagodnie.. spróbuj do Arkad ;)

Do Arkad nawet nie próbuję :D wiem że polegnę :D 

Opublikowano

Wchodzisz w menu wyboru sterowników i 16-Steering Wheel

2pt543o.jpg

a potem pole VAG Number...

A taśmę kierownicy 12 PIN masz już ?

 

 

 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
  • Autor

@kamil-vag dziękuję :) wrócę do domu i zacznę działać 

Opublikowano

Zrób zdjęcie co tam już masz z gratów do MF, to Ci powiem co brakuje ;)

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, suppapeter napisał:

 

kierownica.jpg

17880216_1281928155177955_7094099418724381846_o.jpg

 Mam kierownicę i wczoraj zamówiłem moduł z punktu 5 i wiazke z punktu 6 :D 

Poduchę z multifunkcja mogę podłaczyć zółta wtyczka pasuje 

Edytowane przez suppapeter

Opublikowano

Czyli taśmę/zwijak kierownicy masz 12 Pin już tak ? Jak tak to pozostaje sprawdzić ten moduł kierownicy czy obsłuży MF...

Obyś tylko nie miał jak ja, że poducha wytrzęsła się w przesyłce, zimne luty i gdzieniegdzie piny poodchodziły z płytki :/ z pół dnia walczyłem, żeby dojść co jest nie tak i znalazłem po zabawie miernikiem i rozebraniu poduchy... Rozmawiałem z kilkoma osobami i podobno często w poduchach są zimne luty :/ Ale bądźmy dobrej myśli...

 

Opublikowano
  • Autor

Właśnie bądźmy dobrej myśli :D może akurat zaskoczy i wszystko będzie hulać... 

A co do tego zwijaka, wydaje mi się że jest okey, bo jeżeli dałem rady podpiąć nową poduchę z mf to powinno grać, 

Wrócę do domu to sprawdzę jeszcze ten moduł, ogólnie jak juz jesteśmy przy tym temacie, jak będę mógł do swojego modułu wpiąć jeszcze tempomat,  i jak to wszystko zakoduje, będzie mi działać ten tempomat ? 

Opublikowano

Będzie działać po aktywacji w ECU i zakodowaniu w module kierownicy ;)

Opublikowano
  • Autor

oo Kurde to może jeszcze warto zainwestować w manetkę :D Nie pogardziłbym tempomatem :D 

Zawartość dodana 0 minutes later

I nie ma tu jakieś zależności czy to benzyna czy diesel ? 

Opublikowano

No przy okazji warto dołożyć tempomat ;) nie ma zależności, sterowanie jest przez EPC a nie jak kiedys na linki itd, wiec tempomat to prosta sprawa dla ECU...

Opublikowano
  • Autor

No i sprawdzone mam moduł z końcówką F , więc będę musiał nabyć najlepiej moduł N do tego od razu tempomat  i osłonę stacyjki pod tempomat :D 

 

2017-04-13_17h05_44.jpg

Zawartość dodana 7 minutes later

 

 

Zawartość dodana 22 minutes later

Nanoszę poprawki osłona stacyjki pod tempomat + plus manetka tempomatu zamówiona - 110 zł  

Więc został mi tylko moduł kierownicy :D

Myślałem że ten zabieg trochę mniej mnie będzie kosztować, ch*ja... koszty gonią koszta :D 

Edytowane przez suppapeter

Opublikowano

Zobacz dokładnie jaki masz zwijak, wydaje mi się że też będzie do wymiany. Jak jesteś zainteresowany to pisz pw. Mam moduły i taśmy

Opublikowano
  • Autor

Na dzień dzisiejszy wszystko mam już skompletowane :D  Cała ta zabawa póki co wyniosła mnie już 542 zł 

Po świętach powinny już dojść wszystkie graty i będę mógł się cieszyć multifunkcją i tempomatem :D Mam przynajmniej taką nadzieję :D 

Opublikowano

tempomat... u ciebie zbędna rzecz bo i tak wiecej czasu spedzisz na podkładaniu deseczek :grin::decayed:

Opublikowano

Tempomat się przyda za rok do Bukowiny, ustawimy 30km/h i jazda:grin::rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Planuje jeszcze wymienić swoje odboje na tył na twardsze, ktoś coś ? Może być beton, tylko tył ma się nie ruszać :D 

Opublikowano
  • Autor

Wszystko podpięte, przekręcam stacyjkę a tu choinka, pali się abs esp  i hamulac mruga.  Aktywowałem tempomat kodem 11463 w VCDS ale nic to nie dało, jakieś rady :

 

2017-04-20_20h47_31.jpg

Opublikowano

W tym temacie pod ukrytą zawartością jest jak to wszystko zakodować :P To nie takie hop siup :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.