Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nastawnik wałka rozrządu


ricken1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem wczoraj A4 2,0 benzyna 2002r. Sprawdziłem go komputerem wyskoczyl mi błąd P1519 Nastawnik wału rozrządu. Kontrolki silnika kupując auto nie było jednak wracając do domu zapaliła się.. Sprzedający twierdzi, że kupując go w Niemczech sprawdzał komputerem i błędu nie było. Wymienił olej na syntetyk Mobila 5v30, czy to może być wina oleju, że wyskoczył ten błąd? Może wymienić nastawnik? troche ceny odstraszają.. a może coś innego jest powodem? Dzięki z góry za odpowiedzi, pozdrawiam.


Na dodatek zauważyłem, że cieknie z niego jak z wiadra.. Postawiłem pod silnik miske żeby zobaczyć ile nakapie przez noc. Wjechałem na podwórko i silnik gorący zakup życia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj grata handlarzynie

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom lepiej zwróć auto bo masz takie prawo. Chyba że na umowie zaniżyłeś sporo cenę to będziesz w plecy. kup lepiej 1.8t albo chociaż 2.4 bo 2.0 trochę słabo jeździ i chleje oliwe galonami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktura vat-marza, ciekawe czy uda mi się zwrócić. Mówił że w każdej chwili przyjeżdża i sam zabiera. Zobaczymy


Prawdopodobnie uszczelka od nastawnika jest przyczyną wycieku oleju i tego bledu, moze ktos wymienial i ma nastawnik stary zepsuty? Potrzebuje samej uszczelki. Pojade tez do aso zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelka nie problem, ale jak znam ALT nie wyciagniesz zaworu zeby ja wymienic . Bo zawor utknął juz w wariatorze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...