Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne stuki podczas jazdy


tkamicki5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.dzisiaj usłyszałem jadąc po nierównościach nie za szybko jakis suki przy lewym przednim kole.zawieszenie wraz z amorkami odpada bo było wymieniane na lema całkiem niedawno....daje filmik z moich przypuszczeń aczkolwiek nie wiem czy to może być to ale dzwięk jak jade całkiem podobny...i od czego to może być?

https://www.youtube.com/watch?v=mQNMTOq-Owc

Edytowane przez tkamicki5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez przyszło mi to namyśl i jutro to obadam

Sprawdzilem i wszystko sztywne dobrze dokręcone...najlepsze jest to że te tłuczenie słusze tylko jak jade wolniej tzn. Do 60km/h i przy otwartej szybie bo tak jak zamkne to w środku nie słychac nic.nie mam pomysłu co to moze być...wczesniej nie było tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągaj koło i posprawdzaj wszystko od początku, powoli i uważnie, może akurat coś rzuci się w oczy. Bezpieczeństwo najważniejsze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą mi namyśl jeszcze klocki bo czytałem troche ze niby tez mogą dawac takie dźwięki jak luzne sa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyjechać na jakieś nierówności, deptać hamulec i sprawdzać czy podczas hamowania dźwięk nadal występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie.bylem tak robic.przy hamowaniu wlasbie nie ma tego dzwieku.sciaglem kolo patrze klocki sztywno siedza no ale dostalem sie tez do nich i nic niepokojącego nie zauważylem...nie wiem juz sam

A to słychać taki typowy dzwiek jakby cos luzne bylo,jakby nakretka w puszce sie obijała lub coś na podobe a jak zamkne szybe to nic w środku nie słychać...dziwne bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poduszka od silnika z lewej strony się poluzowala albo zerwała.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...