Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Chromowana listwa pod panelem climatronica


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wiecie może czy coś takiego da się dokupić? Niestety w moim aucie jej nie ma i strasznie mnie to denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo sprawdzic w serwisie.Niektore czesci w aso nie sa zabojczo drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zadzwonię do ASO, może nie zabiją cena bo na allegro niestety nie widzę[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 23:04_________________________________________________A zna ktoś może numer tej części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że w ASO nie będzie występowała jako pojedynczy element tylko wraz z panelem od kilimy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz panel za 60zł zawsze cos :) możesz resztę sprzedać na części :hi:

http://moto.allegro.pl/item496545057_panel_klimatyzacji_klimatronic_audi_a4_inne.html tylko listwa też ma ryski :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go już. Jakoś mam opory przed zakładaniem tak zniszczonej listwy. No nic wysłałem chyba z 20 maili do sprzedawców którzy maja całe panele, może ktos sprzeda tylko listwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go już. Jakoś mam opory przed zakładaniem tak zniszczonej listwy. No nic wysłałem chyba z 20 maili do sprzedawców którzy maja całe panele, może ktos sprzeda tylko listwę.

Aty sprzebalbys sama listwe na ich miejscu? :cool1:

Watpie by ktos ci sama listwe sprzedal.

Ale nic sie nie martw tu masz ta listwe :naughty:

http://cgi.ebay.de/Aluleiste-fuer-Klimabedienteil-Audi-A4-8e-B6-B7_W0QQitemZ250337309819QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item250337309819&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już się na nią zaczynam czaić :D[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 23:47_________________________________________________Cholera listwa doszła ale wygląda, że nie pasuje :wallbash:

Rozmiar się zgadza ale mocowanie wygląda na inne. W moim panelu są takie jakby trójkąty do wpięcia a listwa ma zapięcia wsuwane. Mogły być dwa rodzaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero teraz ci zapodaję, ale pierwszy raz zobaczyłem ten wątek. Numer części oczywiście istnieje:

8E0 858 063 A 3Q7 - to stary numer części, której już się nie da kupić w ASO od 01/04/2006

w zamian jest:

8E0 858 063 B 3Q7 - ta sama część tylko z B7

Cena 27 EURO

Jedyny problem jest taki, że zauważyłem, że w przeciwieństwie do typu z B6, trzeba również użyć dwóch śrubek:

N 909 683 02

Jak to zrobić nie wiem. Może ktoś z posiadaczy B7 coś wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...