Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wentylator przyspiesza wraz ze wzrostem obrotó

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam problem znów z wisco, zamówiłem nówke, założyłem, kupiłem wiatrak nowy i...i nie kręci się bezwładnością :/

Od rana na zimnym silniku odpalam, przejechałem kawałek i słyszę jak zaczyna wyć / przyspieszać podczas większych obrotów.

Co może być przyczyną? No bo chyba już nie wisko?

Opublikowano

mozesz zlapac wiatrak gola reka gdy auto chodzi na wolnych obrotach? czy ci reke urwie?

Edytowane przez Magicbattle

Opublikowano
  • Autor

mozesz zlapac wiatrak gola reka gdy auto chodzi na wolnych obrotach? czy ci reke urwie?

Nie mogę, palce mi zdziera.

Dodam, że jak odpalam to mogę trzymać wentylator i jak się odpali i trzyma cały czas to nic się nie dzieje, jak puszczę to tak się rozkręci że się załącza 'na stałe' i już nie da się zatrzymać i przyspiesza wraz ze wzrostem obrotów.

Edytowane przez djsinger997

Opublikowano

Panowie, radziłbym edytować nieco posty, bo lepiej żeby nikt więcej nie próbował ręką łapać obracającego się wiatraka. Ale jest prosty sposób na test. Mocujemy wiatrak do pasa przedniego na gumkę recepturkę i wtedy odpalamy silnik. I dopiero gdy silnik się mocno zagrzeje, to gumka powinna puścić.

Opublikowano
  • Autor

Panowie, radziłbym edytować nieco posty, bo lepiej żeby nikt więcej nie próbował ręką łapać obracającego się wiatraka. Ale jest prosty sposób na test. Mocujemy wiatrak do pasa przedniego na gumkę recepturkę i wtedy odpalamy silnik. I dopiero gdy silnik się mocno zagrzeje, to gumka powinna puścić.

Wymieniłem na kolejny nowy zamiennik i dalej to samo. Czy jest możliwe że przyczyną nie jest wisco a np. czujnik temperatury? Lub termostat?

Opublikowano

Przyczyna jest zamiennik. Kup ori behr

Opublikowano
  • Autor

Przyczyna jest zamiennik. Kup ori behr

No dobra, tak zrobię. Ale jak dalej tak będzie to po prostu oszaleje :facepalm::angry:

Opublikowano

Kolego daj znać czy udało Ci się usunąć usterkę. U mnie wentylator także przyśpiesza wraz ze wzrostem obrotów samochód po dodaniu gazu brzmi jak 4.2 a nie 1.6.

Opublikowano

wisco BEHR idzie na pierwszy montaż a te zamienniki to zawsze są uwalone.

Opublikowano

Wiskoza działa typowo mechanicznie, więc albo należy szukać sprawnej używki, którą możemy sprawdzić jeszcze na aucie dawcy, albo kupujemy markowy zamiennik, tak jak pisze kolega powyżej. Nie ma innych powodów niepoprawnego funkcjonowania wiskozy.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kup porządne wisko. ono chodzi mechanicznie i niezalażnie od immych układów silnika. za szybko się blokuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.