Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Piszczenie w głośnikach!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yyyy 25 pinowa. Poprawiam:whistling: Taki znawca ze mnie:decayed: Może coś wskóramy. 

Opublikowano

Wydarlem radio w celu podłączenia bez tego adaptera ale chyba się nie da tego podpiąć bez innego adaptera ponieważ jedna kostka od głośników nie pasuje... 

Opublikowano

Masz 3 kostki w sumie. 2 Iso (brązowa od głośników a czarna zasilająca radio) trzecia czerwona jest mini iso (tej nie podłączysz do tego radia. 

Te dwie ISO powinny dać się podłączyć do tego Kenwooda. 

Opublikowano

Hmm mam 1 ISO z zasilaniem i 1 czerwoną z głośnikami. I jeszcze przynajmniej 2 inne jako pozostałość po TV i Rns-e chyba ale to zupełnie inne. 

Opublikowano

Zrób fotki i je wstaw. 

Opublikowano

Takie to...

IMG_20201103_195540.jpg

IMG_20201103_195603.jpg

Opublikowano

Ile kabli wchodzi do tej czerwonej kostki i na jakie piny? Zrób zdjęcie dokładnie. 

20201103_202908.jpg

Widzę, że już jakiś mistrz tam "fachowo" grzebał. Nie dziwne, że piszczy. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
2 godziny temu, Krzysiek2808 napisał:

Hmm mam 1 ISO z zasilaniem i 1 czerwoną z głośnikami. I jeszcze przynajmniej 2 inne jako pozostałość po TV i Rns-e chyba ale to zupełnie inne.

No tak, brązowej nie ma w bose. Zapomniałem:doh:

Opublikowano

Jest udrutowane rzeczywiście ale mam nadzieję, że nie będę musiał dochodzić co autor tego dzieła miał na celu :-(

IMG_20201104_161555.jpg

IMG_20201104_161517.jpg

IMG_20201104_161505.jpg

Opublikowano

Jak masz miernik ustaw go na sprawdzanie przejścia i sprawdź czy na wpiętych kostkach, ten czarny kabel (masa sygnałowa, Pin nr. 3 mini iso) ma przejście do masy auta. Nie powinna mieć. 

20201104_163511.jpg

Opublikowano

Jest bardzo dobre przejście. Sprawdzone do masy zapalniczki

Opublikowano

To wypnij tą czerwoną kostkę i sprawdź czy na tej samej pozycji (pin nr.3 )oryginalnej czarnej szerokiej mini iso kostki też jest przejście do masy auta. 

Opublikowano

Po wypięciu czerwonej kostki i mierzeniu od strony samochodu na brązowym przewodzie do masy zapalniczki wychodzi duży opór 1050 ohm czyli prawie brak przejścia. Widzę/mam nadzieję, że jesteś na tropie ;)

Edytowane przez Krzysiek2808

Opublikowano

Czyli wychodz na to, że albo Twój adapter podaje masę karoserii na masę sygnałową albo Twoje radio. Swojego czasu radia Kenwood miały problemy z pętlą masy i piszczeniem. 

Wypnij przejściówkę z kostki radia i zmierz na kostce iso wychodzącej z radia (w tej części do której brązowa kostka wchodzi) na poniższych pinach czy jest przejście na mase z karoserią. 

 

20201104_201958.jpg

20201104_202449.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Mierząc na wskazanych na zielono pinach na kostce od strony radia do masy mam opór około 450 ohm na każdym tak samo. Zmierzyłem również na pinach powyżej czyli 1, 3, 5 i 7 do masy i jest to Samo. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, pomiar na wypiętej tylko brązowej kostce. Czy z radia też wypiąć?

Edytowane przez Krzysiek2808

Opublikowano

Dobrze zrozumiałeś. Tylko brązowa miała być wypięta. Te piny 2,4,6,8 to masa sygnałowa czyli bieguny  ujemne głośników. Powyżej te 1,3,5 7 to bieguny dodatnie głośników. 

Masz może jakieś inne radio gdzieś?

Opublikowano

Podmieniałem kiedyś na prawie nowe Sony i też wyje

Opublikowano

Z pewnością na tym samym adapterze?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Adapter do radia był inny bo radia mają inne złącza i muszą mieć dedykowane adaptery. Jeżeli chodzi o adapter bose to tak, ten sam.

Opublikowano

Tak o tym Bose mówię. Moim zdaniem to jego wina może być . 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.