Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fabryczna Instalacja LPG a4 b5 '99


ARTek/_/\_\

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie: Mianowicie, znajomy sprowadził mi z DE Audi a4 b5 '99 polift 1.8 benz + lpg. Auta jescze nie widziałem, ale powiedział mi ze posiada ono "fabryczna instalacje lpg" ktora naprawiają ponoć tylko w Warszawie, i mogą być jakieś problemy przy przeglądzie i rejestracji. Jutro ma zasięgnąć informacji i wszystko wyjasnic, sam nie wiedział dobrze o co z tym chodzi. Chciał bym zapytać jednak czy może ktoś z Was z czymś takim się spotkal i wie cos na ten temat? Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie problemem przy przeglądzie może być brak paszportu-atestu na zbiornik gazowy,bo w niemcowni nie jest on wymagany a u nas już tak,zapewne trzeba będzie wymienić zbiornik,co do fabrycznej instalacji to nie wiadomo co tam siedzi,ale z własnego doświadczenia wiem,że instalacje montowane w Niemczech w wielu przypadkach to totalna porażka,założone byle co i byle jak,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta w b5 nie było czego takiego jak fabryczna instalacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje ;) Wieczorem pewnie się dowiem co i jak to napisze, może komuś kiedyś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez zrob sobie przegląd butli, jak butla jest niezardzewiała i sprawna to inspektor Ci na 10 lat podbije, nie wiem za jakie pieniądze u Ciebie zrobią ale ja u siebie trafilem za 130 zl i mam butle sprawna podbita na 10 lat , a później jak już masz założoną instalację lpg to proponowałbym żebyś założył polska instalacje, nie policza Ci tyle ile za nowa bo juz masz zalozona, musza tylko zmienić elektrykę i kompa i nie będziesz mial problemu z serwisem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wez zrob sobie przegląd butli, jak butla jest niezardzewiała i sprawna to inspektor Ci na 10 lat podbije,

ale jeżeli butla nie ma odbioru przez TDT,to nie posiada też tzw.paszportu a takiej butli zaś nikt nie zalegalizuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wyżej. Z auta zrezygnowałem, zakupiłem juz inne A4 b5 1.8 czysta benzynka i sam założę LPG. I wyjdzie w sumie nawet taniej niż cena tamtego auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...