Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2,6 ] Świdnik-moja A4


adrian2,6

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne serie, parę poprawek i jest ok. , zazdroszczę 150 kucy...!!! :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisali, trochę kosmetyki (felgi,lampy po lifcie) i będzie całkiem cacy

Wiem- światła po lifcie na tył były dobrym rozwiazaniem- co do przodu to sie zastanawiam (przeciwmgielne są zespolone) i nie chciał bym ich stracić- te Boscha też mi sie podobają :)

Felgi są -jak będzie cieplej to je założe. :audi:

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega w czerwonej widac glebe zarzucił, a ty obniżasz?,

niskie zawieszenie troszeczkę w zimie doskwiera, ale bliżej lata może się pokuszę o zmianę.

kwestia przyzwyczajenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niskie zawieszenie troszeczkę w zimie doskwiera, ale bliżej lata może się pokuszę o zmianę.

heyka ziomek :lol: jak wyglądają lampki przód i tył widziałeś pewnie u mnie na ostatnim spociku :wink: a jeśli chodzi o zawiechę to zapraszam również do mnie napewno coś znajdziemy :wink:

myślę że najlepiej vogtlanda lub weiteca maxymalnie -35 i już będzie w miarę dobrze wyglądalo i da się jeździć :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejne A4 w serii i jeszcze 2.6. Walnij jakieś fajne felgi bo a czwórka sama w serii jest ładna i nie trzeba nic zmieniać chociaż każdy ma inny gust. Gratuluje zakupu. Agrabsabi nie byłeś ostatnio przypadkiem w wawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 i już będzie w miarę dobrze wyglądalo i da się jeździć

ciekawa alternatywa :smile: ,tylne lampy na Twojej :a4fan: wygladały ok- ale ja wolałbym do mnie po lifcie"oryginały" - a co do przopdu to - hmmm te "angel"- troszeczkę parują- to wada fabryczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa alternatywa ,tylne lampy na Twojej wygladały ok- ale ja wolałbym do mnie po lifcie"oryginały" - a co do przopdu to - hmmm te "angel"- troszeczkę parują- to wada fabryczna?

niestety mają źle wykonane odpowietrzenie (niektóre) i różnica temperatur swoje robi :cry: niektórzy użytkownicy ratują się małą dziurką w dolnej części podobno to pomaga :rolleyes:

a co do lampek po lifcie to jestem również na tak :a4fan:

(nie założyłem tylko dlatego że postanowilem maxymalnie przy moim kolorze ściemnić auto) :wink:

co do zawiechy jak się kiedyś tam przy okazji zdecydujesz to zapraszam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...