Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Tragiczne odpalanie na zimno:/


Darek1988

Rekomendowane odpowiedzi

w dieslu nie ma pompy paliwa jest tylko pompa wtryskowa ona zasysa paliwo z baku to nie bezyniak dla tego nie ma bezpiecznika.

w 1.9 nie,

ale w 1.9 PD juz sa .... :wink4:

pierwsze słyszę, ale nie zaprzeczam. Konkretny model silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że wam przerwę ale wracając do mojego problemu to zauważyłem dzisiaj ze silnik po tragicznym odpaleniu za 6razem pracuje nie równo i na trochę wyższych obrotach.. czy to dalej się kwalifikuje do źle ustawionego kontu wtrysku? bo spalanie mam dość w normie a słyszałem ze jak jest zle ustawiony kont to spalanie się zmienia... może ktoś coś powie fachowo czym charakteryzuje się źle ustawiony kont?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymianie filtra paliwa było tak samo, czym dłużej stał (dłużej niż godzinę) tym dłużej kręcił.Okazało się,że na pokrywie filtra jest taka śrubka M5 lub M6niby dokręcona ale łapał tamtędy powietrze.Po dokręceniu na maxa problem zniknął.

Sprawdź u siebie - piszesz , że wymieniłeś filtr.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że wam przerwę ale wracając do mojego problemu to zauważyłem dzisiaj ze silnik po tragicznym odpaleniu za 6razem pracuje nie równo i na trochę wyższych obrotach.. czy to dalej się kwalifikuje do źle ustawionego kontu wtrysku? bo spalanie mam dość w normie a słyszałem ze jak jest zle ustawiony kont to spalanie się zmienia... może ktoś coś powie fachowo czym charakteryzuje się źle ustawiony kont?

Ustaw wkońcu ten KONT :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do kogoś z twojej okolicy kto ma vaga niech ci sprawdzi i ustawi za przysłowiowe piwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[KONT- a siostra polonistka...] wszyscy mi mówili że jestem czarną owcą w rodzinie :hi:

------------------

Dobra temat do zamknięcia...ewentualnie dam znać jak podepnę pod vag'a

Dzięki wszystkim za pomoc :notworthy: i cierpliwość dla zielonych :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...