Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kierunkowskazy które świecą zamiast migać


Wachacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Już od jakiegoś czasu zauważyłem, że czasem migacze w moim wozie zamiast mrugać świeciły. Zdarzało się to rzadko, lecz od jakiegoś czasu to rzadko mrugają tylko świecą światłem stałym. Co może być przyczyną takiego stanu? Dodam też, że czasami zaczną mrugać a po chwili zaczynają świecić. Zdarza się to zarówno na drodze prostej jak i podczas kręcenia kierownicą.

Pozdrawiam i proszę o jakąś radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerywacz do kierunkowskazów jest w przełączniku od awaryjnych - nie jest to droga sprawa - ok 30-40zł kosztuje na allegro. Jak chcesz, to mozesz go rozebrać sam i przeczyścić - powinno pomóc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, że przerywacz nie łapie cały czas a o ile się nie mylę to jest on zespolony z włącznikiem świateł awaryjnych w jednej obudowie i aby się do niego dostać należy wyjąć włącznik awaryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo

Jak wrócę do domu to pójdę zobaczyć jak się mogę dobrać do tego przerywacza.

Mam wersje po lifcie. Wyciągał już ktoś ten element?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo

Jak wrócę do domu to pójdę zobaczyć jak się mogę dobrać do tego przerywacza.

Mam wersje po lifcie. Wyciągał już ktoś ten element?

Musisz zdjąć tą plastikową rameczkę która jest na zatrzaskach. Aby ją zdjąć podważ ją od tylnej części i z przodu i ciągnij równomiernie do siebie. Jak ją zdemontujesz to przerywacz wyciągniesz bez problemu ruszając nim na boki. Jest on zespolony razem z awaryjnymi i włącznikiem i można go rozebrać. Na forum było kilka opisów iż wystarczyło go posikać środkiem do styków i działał ponownie w moim przypadku nic to nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy przerywacz (oryginał, brak zamienników) do wersji po lifcie kosztuje 150 PLN, jeżeli masz haka to 180 PLN. Tyle płaciłem w lipcu tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...