Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Yatour nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Dostałem zmieniarka Yatour i po podpięciu do radia concert 2 nie działa. Tak jakby napięcia nie dodawała.

Zamieszczam zdjecie kostki od zmieniarki.

http://fotowrzut.pl/SQC76JVXA9

Wydaje mi się że coś z nią jest nie tak.

Proszę o pomoc.

Opublikowano

z tego zdjęcia nic nie wynika... oczywiście masz przejsciowke, (foto niżej) żeby to dopiąć do instalacji? druga sprawa - przeważnie w tych zmieniarkach w wiązce jest masa, którą trzeba dopiąć np do radia - wpiąłeś to?

http://8.allegroimg.pl/original/07/56/39/20/64/5639206456

Opublikowano

Jakie masz radio ? Kupiles adapter 20 pin ? Podpiales mase do obudowy radia ? http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-a2-a3-a4-a6-a8-tt-8gb-kl-i6249293046.html tutaj masz na fotce ten adapter

na tej aukcji tez masz fotki jak to nalezy podlaczyc

Edytowane przez sebul

Opublikowano
  • Autor

Radio concert 2. Mam adapter. Link nie działa. Masy nie podpinalem bo nie wiem który to przewod w tej wiazce.

Opublikowano

Na przewodzie masowym powinno być oczko do przykręcenia do karoserii. Wejdź na stronę producenta lub sklepu i tam są zdjęcia wiązki. Rozumiem że kupiłeś używany zestaw tak?

Edytowane przez Tobike

Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie mam przewodu z oczkiem. Mam dwa czarne kable połączone za pomocą wsuwki. Tak jak na zdjeciu.

Opublikowano

Pierwszy raz widze w Yatourze taki przewód z wsuwkami.

Tak to powinno wyglądać:

Yatour-Car-Audio-USB-SD-Aux-in-Decoder-f

Opublikowano
  • Autor

Hehe właśnie też sie zdziwiłem... chyba że to nie jest zmieniarka do audi...

Opublikowano

Mamy obszerny temat o tej zmieniarce na forum.

Są tam moje zdjęcia jak należy prawidłowo ją podpiąć.

Luknij.



Masy nie podpinalem bo nie wiem który to przewod w tej wiazce.

Instrukcję montażu się czyta a nie wyrzuca.


A ten kabel na wsuwki to jakaś rzeźba.

PS.

Podejrzewam że i tak ci się nie zechce szukać na forum tematu to podrzucę ci tylko zdjęcia.

https://picasaweb.google.com/103344824460604702490/MP3DoAudiA4B6#

Edytowane przez Fido

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Takie pytanie odnośnie tej zmieniarki. Dostałem od kumpla taką zmieniarkę za free tylko że miał ją w BMW. Czy po zakupie kabla do audi będzie śmigać? Czy jest tam jakis soft wgrywany pod markę albo cos w tym stylu?

Opublikowano

Zmieniasz kabel pod Audi i ma działać.

Opublikowano

Sprawdzone info? Bo pisalem do 2 sklepow i powiedzieli ze sa robione pod konkretne marki..

Opublikowano
  • Autor

Mamy obszerny temat o tej zmieniarce na forum.

Są tam moje zdjęcia jak należy prawidłowo ją podpiąć.

Luknij.

Masy nie podpinalem bo nie wiem który to przewod w tej wiazce.

Instrukcję montażu się czyta a nie wyrzuca.

A ten kabel na wsuwki to jakaś rzeźba.

PS.

Podejrzewam że i tak ci się nie zechce szukać na forum tematu to podrzucę ci tylko zdjęcia.

https://picasaweb.google.com/103344824460604702490/MP3DoAudiA4B6#

Teksty typu, że nie chce mi się szukać schowaj sobie do kieszeni, bo przewód nie jest do Audi, tylko do Renault. U kolegi działa.

Sprawdzone info? Bo pisalem do 2 sklepow i powiedzieli ze sa robione pod konkretne marki..

Też tak słyszałem ,że są robione pod konkretną markę.

Edytowane przez throne

Opublikowano

Tak słyszałeś a jednak ładujesz z Renault do Audi? Jak ktoś ma potwierdzone informacje czy to chodzi czy nie to proooszę, bo nie iwem czy szukać kabla, czy pchać to dalej.

Opublikowano
  • Autor

Czytałeś mój pierwszy post??? chyba nie.

Napisane jest, że dostałem, a nie kupiłem ją.

Audi, Reanul i Citroen i mają kostki 8 pin btw.

Więć oszczędź sobie wypowiedzi, że coś ładuje z innego auta do swojego.

Opublikowano

Człowieku, zluzuj. Zero ataku w moim poscie :) Jak z Renault do Audi to jednak z innego auta ;d Jakby nie patrzeć.

Spoko, ja próbuje z bmw wsadzić ;)

Opublikowano

Teksty typu, że nie chce mi się szukać schowaj sobie do kieszeni, bo przewód nie jest do Audi, tylko do Renault. U kolegi działa.

Gościu sympatyczny,wyluzuj.

Po pierwsze.

Do momentu napisania mojego postu nie napisałeś że masz kabel do innego auta.

Takie info powinieneś umieścić w pierwszym poście, nie sądzisz ?

Po drugie napisałem to

Podejrzewam że i tak ci się nie zechce szukać na forum tematu to podrzucę ci tylko zdjęcia.

Podejrzewałem tylko a nie stwierdziłem fakt więc to wielka różnica.

Po trzecie.

Starałem się pomóc a ty walisz taki tekst :facepalm:

Podesłałem linka do zdjęcia a ty się mi odwdzięczyłeś.

Brawo.

Edytowane przez Fido

Opublikowano
  • Autor

Jak dostałem zmieniarkę to nie widziałem od jakiego auta ona jest (osoba która mi ją dała też nie widziała). A że kostka była 8 pin to ją dostałem, bo myślał że jest od Audi...

Metodą prób i błędów wyszło, że to nie jest zmieniarka do Audi.

Jeśli kogoś uraziłem swoimi wypowiedziami to przepraszam.

Kończę dyskutuje i zamykam temat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.