Treść opublikowana przez throne
-
[B7 BRD] Szarpniecie przy przyśpieszaniu
Kolego miałem te same błędy. U mnie pomogła wymiana pompowtryskiwaczy.
-
Problem z podświetleniem deski rozdzielczej
Sprawdź wiązke od drzwi kierowcy do słupka. U mnie mnie była przetarta i miałem to co Ty. Raz świeciło oświetlenie A raz nie.
-
Rain and Light Sensor prośba o pomoc
Zapala mi się po zmroku. Zamówiłem już czujnik Po wymianie czujnika wszystko działa prawidłowo.
-
Problem z centralką
Miałem podobny przypadek i okazał się przerwany przewód w gumowej oslonie między słupkiem a drzwiami od str kierowy.
-
Rain and Light Sensor prośba o pomoc
CLCH zapala mi się po zmroku. Zamówiłem już czujnik i czekam na wymianę.
-
Rain and Light Sensor prośba o pomoc
Mam B7 wczoraj kupiony i po drodze wyskoczył mi problem z czujnikiem. Po podpięciu kompa ma te dwa błędy. PS. a profil zaktualizuję.
-
Rain and Light Sensor prośba o pomoc
Tzn co uszkodzony? Czy da się jakoś naprawić?
-
Rain and Light Sensor prośba o pomoc
Witam, czy ktoś miał błędy jak poniżej i zna rozwiązanie jakich się pozbyć? 01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397) 37-10 - Faulty - Intermittent 01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397) 62-10 - No or Incorrect Adjustment - Intermittent
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
Tak akumulator
-
drzwi tył a4 b6 sedan/kombi
Różnią tylko się ramką.
-
oswietlenie-blenda tablicy rej
Potwierdzam ostatnio wymieniłem i pasuje wszystko.
-
Zmiana zamka co dalej??
Nie trzeba kodować.
-
Jazda bez głośników
Jak coś to mam zwykle ori. Za 4 paka mogę oddać. Bo tylko mi leżą i zagracają...
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Po wyczyszczeniu turbo miałem spokój z chrobotaniem na 2000km, teraz od nowa je słychać i nie zwracam uwagi na to. Więc ten typ tak ma.
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
Mam ten sam problem. Dziś jadę sprawdzić baterię. Obstawiam, że ona winna wszystkiemu.
-
nr wiazki drzwi prawy przod
U mnie jest wiązka z nr 8E1971029F
-
Olej silnikowy
Napisz do kolegi dzik z Pro Choice to doradzi Ci jaką oliwe kupić.
-
Jazda bez głośników
A nie lepiej kupić ori używki w stanie bardzo dobrym. Niż bawić się w regenerację.
-
[B6 AVB] Czy padło sprzęgło alternatora ?
Miałem podobny odgłosy i w moim wypadku okazało się uszkodzone sprzegielko alternatora.
-
Podgrzewanie lusterek
Ogrzewanie tylnej szyby musi być włączone żeby działało podgrzewania lusterek.
-
Kilka pytań odnośnie wymiany radioodtwarzacza w B6
1. Nie będzie pokazywać 2. Nie jest skomplikowana (będziesz musiał kupić adapter żeby grały tylne głośniki).
-
Jak wyłączyć ikonkę serwis
Ja ostatnio kasowałem kombinacją przycisków na desce i działa ten sposób.
-
problem z zamkiem
Sprawdź tak jak kolega pisze. Czy jak zamkniesz drzwi z kluczyka to pasażera też się zamykają?
-
Nie działa radio fabryczne.
Tu masz od A do Z co trzeba zrobić:
-
Problem zdrzwiami pasażera z przodu
Dokładnie przewody do sprawdzenia. Prawdopodobnie polamane/poprzecierane są. Ten typ już tak ma.