Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

throne

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez throne

  1. Witam, mam problem z modułem komfortu, obecnie jest 8E0959433AG, można go zastąpić 8E0959433AF lub AJ ?
  2. throne odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    Ja w swoim awx miałem pompki 4xAR i ostatnio zmieniłem jedną na BA i wszystko jest ok.
  3. Kolego najpierw bym sprawdzil zimny lut w lampce. Nastepnie bym sprawdził zamek.
  4. Tutaj też masz wątek: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/213369-brak-oswietlenia-bagaznika-avant/
  5. a co oznacza wartość 6 w logach w grupie 18? bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
  6. Proszę o ocenę logów statycznych grupa 0, 13 i 18. Logi wykonane zaraz po odpaleniu. Jak odpali to przez 15sec rzuca budą, a potem jest już normalnie. Sądzę ze 4-ty wtrysk jest na wymarciu. http://vaglog.pl/log_247927.html Proszę o pomoc.
  7. Byłem u mechanika, który wymieniał mi uszczelniacze na PD i skasował błąd. Czy to faktycznie rozwiąże problem?
  8. Witam, po wymianie uszczelnie na PD mam taki błąd: 18072 - Control Circuit for PD Injectors: Electrical Malfunction P1664 - 35-10 - - - Intermittent Logi 13 i 23 http://vaglog.pl/log_239421.html Co on oznaczna proszę o pomoc.
  9. wrzucam logi statyczne 13 i 23 na dogrzanym silniku http://vaglog.pl/log_235950.html proszę o analizę. Natomiast jutro wrzucę dynamiczne.
  10. Dzięki za info Egr 2 tyg wymiałem na nowy. Jutro wrzucę logi statyczne i dynamiczne na ciepłym silniku.
  11. Witam wszystkich, Posiadam od niedawna a4b6 avant awx 2002r. W celu dokształcania się na temat b6 dołączam do klubu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Michał
  12. Proszę o pomoc w analizie logów. Pierwszy raz je robię. statyczne logi: http://vaglog.pl/log_235718.html http://vaglog.pl/log_235719.html http://vaglog.pl/log_235720.html http://vaglog.pl/log_235721.html http://vaglog.pl/log_235722.html http://vaglog.pl/log_235724.html http://vaglog.pl/log_235723.html http://vaglog.pl/log_235725.html http://vaglog.pl/log_235726.html http://vaglog.pl/log_235726.html dziękuję.
  13. witam. proszę o ofertę: Audi a4 B6 1.9 AWX 2002 - zawór EGR

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.