Treść opublikowana przez throne
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam, mam problem z modułem komfortu, obecnie jest 8E0959433AG, można go zastąpić 8E0959433AF lub AJ ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
Problem z pompowtryskami
Ja w swoim awx miałem pompki 4xAR i ostatnio zmieniłem jedną na BA i wszystko jest ok.
-
Wewnętrzne oświetlenie bagażnika - A4 B6 Avant
Kolego najpierw bym sprawdzil zimny lut w lampce. Nastepnie bym sprawdził zamek.
-
Wewnętrzne oświetlenie bagażnika - A4 B6 Avant
Tutaj też masz wątek: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/213369-brak-oswietlenia-bagaznika-avant/
-
logi stat 1.9 awx
a co oznacza wartość 6 w logach w grupie 18? bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
-
logi stat 1.9 awx
Proszę o ocenę logów statycznych grupa 0, 13 i 18. Logi wykonane zaraz po odpaleniu. Jak odpali to przez 15sec rzuca budą, a potem jest już normalnie. Sądzę ze 4-ty wtrysk jest na wymarciu. http://vaglog.pl/log_247927.html Proszę o pomoc.
-
co to za błąd 18072
Byłem u mechanika, który wymieniał mi uszczelniacze na PD i skasował błąd. Czy to faktycznie rozwiąże problem?
-
co to za błąd 18072
Witam, po wymianie uszczelnie na PD mam taki błąd: 18072 - Control Circuit for PD Injectors: Electrical Malfunction P1664 - 35-10 - - - Intermittent Logi 13 i 23 http://vaglog.pl/log_239421.html Co on oznaczna proszę o pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Proszę o analize logow awx logi statyczne
wrzucam logi statyczne 13 i 23 na dogrzanym silniku http://vaglog.pl/log_235950.html proszę o analizę. Natomiast jutro wrzucę dynamiczne.
-
Proszę o analize logow awx logi statyczne
Dzięki za info Egr 2 tyg wymiałem na nowy. Jutro wrzucę logi statyczne i dynamiczne na ciepłym silniku.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, Posiadam od niedawna a4b6 avant awx 2002r. W celu dokształcania się na temat b6 dołączam do klubu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Michał
-
Proszę o analize logow awx logi statyczne
Proszę o pomoc w analizie logów. Pierwszy raz je robię. statyczne logi: http://vaglog.pl/log_235718.html http://vaglog.pl/log_235719.html http://vaglog.pl/log_235720.html http://vaglog.pl/log_235721.html http://vaglog.pl/log_235722.html http://vaglog.pl/log_235724.html http://vaglog.pl/log_235723.html http://vaglog.pl/log_235725.html http://vaglog.pl/log_235726.html http://vaglog.pl/log_235726.html dziękuję.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam. proszę o ofertę: Audi a4 B6 1.9 AWX 2002 - zawór EGR