Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 1.8T ANB Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.12.2018 o 02:48, Zbychuwow napisał:

Znajomy temat z tymi sprezynami też to przerabialem a dostać sprężyny do quattro to wgl ciężko a już kw to bez szans mi sie udalo po dlugim poszukiwaniu kupić ta technix i siedzą jak ori 

 

 

 

Sprężyny bez problemu do Quattro. Czas oczekiwania 2 tyg ?

Opublikowano
W dniu 18.01.2019 o 23:38, przemolll napisał:

Sprężyny bez problemu do Quattro. Czas oczekiwania 2 tyg ?

Koszt?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.01.2019 o 07:26, Zbychuwow napisał:

Koszt?

2 nakrętki i sprężyny tyl 860

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no to sporo, ja kupiłem sprężyny za 150 zł i raczej nie czuje różnicy

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.02.2019 o 15:59, Zbychuwow napisał:

no to sporo, ja kupiłem sprężyny za 150 zł i raczej nie czuje różnicy

Kw to kw? z czego założyłeś??

Opublikowano
7 godzin temu, przemolll napisał:

Kw to kw? z czego założyłeś??

Nie wiem własnie gość od którego brałem nie wiedział bo amortyzatory już wcześniej sprzedał a na tych nie szło nic odczytać. Tak na prawdę do amortyzator w większości odpowiada za to jak się będzie zawieszenie zachowywać a sprężyna ma za zadanie utrzymać masę samochodu nawet gdyby była miększa to w tym wypadku i tak regulujesz sb poziom nakrętką także jest OK nie mam powodów do narzekania. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z nowości przymiarka przód 356 ;) dla porównania 345

IMG_20190222_211503.jpg

IMG_20190222_211852.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Z nowości wymiana łańcucha płukanka x3 oraz napinacz ale nie obyło się bez przygód ? na koniec zalany ceramizer

Zestaw hamulcowy już się suszy ?

W miedzy czasie uczymy się spawać bo trzeba w końcu wydech zrobić

IMG_20190519_213309.jpg

IMG_20190504_141523.jpg

IMG_20190502_150737.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wiosna jakoś puzniej na Śląsk przyszła ?

Oraz mierzenie hebli na tył. Co fakt dla kolegi z forum ale u mnie też takie będą ?

IMG_20190528_171907.jpg

IMG_20190528_163923.jpg

Opublikowano

Jaki koszt takich adapterów jak na focie wyżej? To bezpieczny patent?

Opublikowano

To już minimum chyba tylko 18" wchodzą ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.05.2019 o 23:20, Randor napisał:

Jaki koszt takich adapterów jak na focie wyżej? To bezpieczny patent?

Adapter na przód ok 400zl 

12 godzin temu, karol24 napisał:

To już minimum chyba tylko 18" wchodzą ?

przód 360 wchodzi w 17 to 330 pewnie też ??

Opublikowano

Mega kur.. hebel z tyłu?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.06.2019 o 13:11, PiterA4 napisał:

Mega kur.. hebel z tyłu?

Przód nie będzie gorszy ??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z nowości po pół roku w końcu przełożyłem wnętrze ?

Mod na +

IMG_20190718_185836.jpg

IMG_20190718_222443.jpg

Opublikowano

Kurr wnętrze też masz jak moje ? Dobrze mi świta, że latasz na napinaczu łańcucha Febi? Jeśli tak ile na nim zrobiłeś i czy go polecasz. Też bym go wymienił. Łańcuch, uszczelniacze itp już mam. 900zł na ori trochę mi szkoda, Febi to koszt ok 310zł.

IMG_20190712_172051.jpg

Edytowane przez Randor

Opublikowano
  • Autor

Ja na febi zrobiłem już z 10tys i jest git. Tylko w sumie pieniądze w błoto poszły bo wymieniałem gdyż rano przez ok 2s słychać było łańcuch i wymieniłem profilaktyczne. Ale nic to nie dało bo na nowym jest to samo.??

Opublikowano

No u mnie jest cisza po odpaleniu. Słychać łańcuch ale dość cicho i cały czas. Tzw terkotke przez 1-2s po odpaleniu miałem w poprzednim 2.8 30v.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Randor napisał:

No u mnie jest cisza po odpaleniu. Słychać łańcuch ale dość cicho i cały czas. Tzw terkotke przez 1-2s po odpaleniu miałem w poprzednim 2.8 30v.

Coś z tym robiłeś???

Opublikowano

Nie bo one wszystkie tak mają:) Zmierzone ciśnienie oleju było w normie. Może napinacze były już wyjechane ale ori w aso ok 5tys także nie sprawdzałem? Według logów pracowały w pełnym zakresie. Mierzyłeś może u siebie ciś oliwy na tym LM 5w40?

Edytowane przez Randor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.