Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i plany się pozmieniały :) Dokupione do felg dekielki ściągnięty lakier i wypolerowane. Można się w dekielkach przeglądać.

Z nowości :

- audi dostało moc rozruchową Bosch s4 

- 4 x świece BERU

Przy -15 rwie jak szalony, a co do samych świec to proponuję każdemu zmianę. Jak porównałem stare świece i beru to moje stare świece nie zdążyły się rozgrzać a beru były białe z "gorąca" :) 

Lukanio 143 tablice w stylu USA nie są możliwe do zalegalizowania :) przynajmniej z tego co ja podpytywałem.

W magazynku leży klapa EUROPA do rezania na USA.

HE HE a bym zapomniał. Poniżej foto z prac nad rolką do nadkoli w stylu zróbmy z tego co się nawinie :)

 

P1280521.JPG

Opublikowano
  • Autor

He he czyli jak zaczynają prace nad nowymi rozmiarami to na sezon 20xx wdrożą :)

Opublikowano

ja już mam zamawiałem w TBT Cars na przód bo mam zrobiony usa zdezak

Opublikowano
  • Autor

Ja również przytuliłem tablicę jakiś miesiąc już leżakuje  :) Właśnie dziś kupiłem klapę na tł do rezania.

Pochwal się jak wyszło tobie daj jakieś foto .

Opublikowano

niebawem wrzucę tylko jeszcze nie jest założona

Opublikowano
  • Autor

ciekaw jestem jak wyrezałeś przed lakierowaniem :)

Opublikowano

kumpel mi robił,dawcą był drugi zderzak

Opublikowano
  • Autor

Świeżutkie zamówienie z paroma pierdołkami do audi. Będzie co robić na weekendzie :D

123.png

Edytowane przez lukaszwidz3

Opublikowano
  • Autor

Graty na weekend :)

DSCN4303.JPG

Opublikowano
  • Autor

Kończymy bagaj:)

W kuferku mamy klucze podnośnik gaśnie i inne graty ?

 

WP_20170216_20_12_02_Pro.jpg

WP_20170216_20_12_09_Pro.jpg

WP_20170216_20_12_15_Pro.jpg

WP_20170216_20_12_22_Pro.jpg

WP_20170216_20_12_25_Pro.jpg

WP_20170216_20_12_34_Pro.jpg

Opublikowano

na bogatoo :kox:

Opublikowano

Jak dla mnie mega spoko!  Jedyne co moim zdaniem mogłeś zrobić przy okazji to  oparcia stołków jeszcze jakoś ogarnąć, żeby nie było widać tego już :)

Opublikowano
  • Autor

no właśnie to jeszcze szpeci ? ale się ogarnie

z ciekawych rzeczy na zdjęciach nie ma Jack Danielsa we wnęce a to dlatego ze podczas zmiany wycieraczek mialem otwarty bagażnik i przechodzący menel musial podpier... Masakra ?

 

 

 

Zawartość dodana 1 minute later

szukam kierownicy w drewnie by sie zgralo ? ale ciezki temat jak ktos cos widział niech wrzuci foto .

Opublikowano

Boczek pod suba sam robiłeś? W sumie w miare to siadło, więc pytam :) I jak z samym dźwiękiem? Skrzynia załadowana w lewy boczek, czy jak to tam u Ciebie wygląda?

Opublikowano
  • Autor

Boczek robiłem sam od podstaw z żywicy epox i włókna szklanego :)cały lewy element to budowa wzorowana na oryginalnym boczku. Jedyne co spierd.... to to że głośnik nie jest w pionie do podłoża i to mnie razi ale cała reszta jak dla mnie ok. Na ten moment jest coś w deseń filcu ale docelowo będzie obszyte skórą ale to przyszłość.

Skrzynia jest zamknięta o pojemności ok. 32 l.

Jak gra? hmm nie mam żadnego porównania pierwszy bass, nie szukałem efektu podnoszącej się klapy bagarznika choć jak rozkręciłem wzmak to robi robotę :)

Bardzo polecam takie zabiegi skrzynia z mdf'u wygląda średnio a tak naprawdę uwijając się myślę że lewy boczek jesteś w stanie zrobić w max 3-4 dni z czego więcej to oczekiwanie na wyschnięcie żywicy.

w bagażniku pozostało:

1) ogarnąć widoczną w głębi blachę od foteli

2) wymyśleć jak zastąpić plastikowy element który znajduje się na "progu" w bagażniku

3) zamówić na wymiar plexe do osłony wzmaka w podłodze

 

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Bagażnik mi się podoba. Faktycznie te oparcia czymś jeszcze by się przydało zakryć.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i zmiana koła padło na nudne zw1 ale mi bardzo pochodzi a dodatkowo mam koncepcje na nietuzinkowe koło z tego zrobić c638ca784fafa3877aefb8e833113e50.jpg

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witaj, 

Zabudowa bagażnika pierwsza klasa!

Kółko świetne do B5 a'la Porsche.

Robisz koła w bi-color?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

będzie na bogato docelowo celuje w :

gCySyDwZPLFEbDfwHA3cKFjK+l6AAAAABJRU5Erk

plus na auto  kolor B09 z palety BMW coś jak niżej

R+FRW6RwcHpUAAAAABJRU5ErkJgggA=

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.