Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8T podniesienie mocy do 200km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowiem mam A4 B5 1.8T ANB i pomyslalem ze chcialbym podniesc moc do okolic 200 koni zeby bylo bezpiecznie na podzespolach orginalnych , moze jakis program czy cos innego okolice glogowa , wroclawia i jaka cena by tego byla , dzieki i pozdrawiam

Opublikowano

Na 200 koni zeby bylo bezpiecznie to imo: downpipe + wtryski 320cc + fmic

Opublikowano
  • Autor

dzieki

Na 200 koni zeby bylo bezpiecznie to imo: downpipe + wtryski 320cc + fmic

dzieki

Na 200 koni zeby bylo bezpiecznie to imo: downpipe + wtryski 320cc + fmic

a kolego nie orientujesz sie jakie to sa koszty

Opublikowano

Downpipe: Kupujesz za 350zl jednoczesnie za swoj katalizator dostaniesz 200zl na skupie zlomu, wiec 150zl.

Wtryski: uzywane na allegro chodza 300-500zl, ja na naszej forumowej gieldzie ustrzelilem za 195 ;)

FMIC: 1200zl kosztuje deydkowany na przyklad na fmic.pl

No i potem za program trzeba zaplacic 1000-1500zl.

Odrazu uprzedzam pytanie - jeszcze nie mam tego zrobionego w calosci :) Mam downpipe i wtryski narazie.

Opublikowano
  • Autor

Downpipe: Kupujesz za 350zl jednoczesnie za swoj katalizator dostaniesz 200zl na skupie zlomu, wiec 150zl.

Wtryski: uzywane na allegro chodza 300-500zl, ja na naszej forumowej gieldzie ustrzelilem za 195 ;)

FMIC: 1200zl kosztuje deydkowany na przyklad na fmic.pl

No i potem za program trzeba zaplacic 1000-1500zl.

Odrazu uprzedzam pytanie - jeszcze nie mam tego zrobionego w calosci :) Mam downpipe i wtryski narazie.

a ten downpiper to poprostu rurka jest ? wydlubalem dzisiaj katalizator bo mialem zapchany i nie chciale sie wkrecac na obroty teraz to idzie jak slychac turbine ze pompuje , mam 2 sondy i nic nie szaleje na obrotach

Opublikowano

Dokladnie rurka .ale na wiekszych przekrojach .i nic nie powinno szalec .tylko po jakims czasie wywali czeka i pokaze niesprawnosc kata .kasujesz i tak w kolko

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak bedzie Tobie wyskakiwał błąd po wycięciu katalizatora to wstaw Downpipe i poczekaj aż skompletujesz wszytstkie rzeczy i jak pojedziesz do Tunera to skasuje Tobie programowo obsługę sondy lambda i nie bedziesz miał błedu na VAG

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie rurka .ale na wiekszych przekrojach .i nic nie powinno szalec .tylko po jakims czasie wywali czeka i pokaze niesprawnosc kata .kasujesz i tak w kolko

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

ok dzieki

Jak bedzie Tobie wyskakiwał błąd po wycięciu katalizatora to wstaw Downpipe i poczekaj aż skompletujesz wszytstkie rzeczy i jak pojedziesz do Tunera to skasuje Tobie programowo obsługę sondy lambda i nie bedziesz miał błedu na VAG

dzieki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ecu projekt- Program u nich to 1400zl.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.