Skocz do zawartości
IGNOROWANY

III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy


jarko

Nie mieszamy, wybieramy :decayed:  

  1. 1. Nie mieszamy, wybieramy :decayed:

    • Polish Vodka Wyborowa
    • Fiński specjał z górnej półki
    • Król jest tylko jeden - Jan III Sobieski
    • Stare dobre czasy - Żytnia, Luksusowa
    • Jak sie bujać to tylko z Bolsem
    • nie wybieramy, mieszamy :)
    • nie pijemy... :gwizdanie:
    • [color=purple]Miron[/color] - zamknij tą ankietę bo już jest nudna...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość TrueOgre

Jarko to na zdrowie :drunk:

Bo ja akurat w tej chwili złożony grypskiem leżę i się miodkiem kuruję :naughty: Bo jak wiadomo, przy wirusach - antybiotyków nie dają :gwizdanie: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

czasem dają :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem dają :gwizdanie:

To tylko jakieś konowały :decayed: Mnie nie dali :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.vimeo.com/2463578 mam nadzieje ze sie tu wybierzemy ??

Przy dobrych wiatrach to sie nawet możesz tam doturlikać na kacu :evil:

_________________________________________________

Zrobimy wolny czas bo jest dużo pomysłów i sporo atrakcji, każdy wybierze co mu pasuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja o tym mysle ze sie przejdziemy na spacer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do organizatorów !!!

Jako, że kilka osób mnie oto pytało chciałem zapytać w imieniu nowych ( osób które jadą pierwszy raz :wink4: ) czy w Bukowinie zostanie podtrzymana tradycja naszego forum ( określona zresztą w regulaminie ) że w pierwszą imprezową noc każdego "zlotu ogólnopolskiego" alkohol stawiają NOWI ( osoby jadące pierwszy raz - niezależnie od statusu ) natomiast na imprezie dnia następnego stawiać może już każdy :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś coś się przewróci na stole to zawsze będziemy starać się stawiać na swoje miejsce ...i w pierwszy i drugi dzień .... :naughty::kox:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Pytanie do organizatorów !!!

Jako, że kilka osób mnie oto pytało chciałem zapytać w imieniu nowych ( osób które jadą pierwszy raz :wink4: ) czy w Bukowinie zostanie podtrzymana tradycja naszego forum ( określona zresztą w regulaminie ) że w pierwszą imprezową noc każdego "zlotu ogólnopolskiego" alkohol stawiają NOWI ( osoby jadące pierwszy raz - niezależnie od statusu ) natomiast na imprezie dnia następnego stawiać może już każdy :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

LEKACJA NUMER 1 DLA NOWYCH :

nie zadawać głupich i zarazem oczywistych pytań :decayed: :decayed: oczywiście że w pierwszą noc stawiają (alkohol) nowi :kox: :kox: :kox:

i od razu LEKCJA NUMER 2 :

każdy kto zalicza swój pierwszy zlot ogólnopolski oprócz tego że stawia alkohol przechodzi chrzest :naughty::kox::naughty::kox::evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEKCJA NR 3:

nie zadawać się z mironem - nie stabilna psychika/częste ataki choroby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i od razu LEKCJA NUMER 2 :

każdy kto zalicza swój pierwszy zlot ogólnopolski oprócz tego że stawia alkohol przechodzi chrzest :naughty::kox::naughty::kox::evil: :evil:

Jak za dużo wychleję to was ochrzczę, sałatką warzywną teściowej, to będzie kolokwium :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne owieczki pokolorowane :gwizdanie:

a ja to co :mysli:

kaske posłałem wczoraj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do organizatorów !!!

Jako, że kilka osób mnie oto pytało chciałem zapytać w imieniu nowych ( osób które jadą pierwszy raz :wink4: ) czy w Bukowinie zostanie podtrzymana tradycja naszego forum ( określona zresztą w regulaminie ) że w pierwszą imprezową noc każdego "zlotu ogólnopolskiego" alkohol stawiają NOWI ( osoby jadące pierwszy raz - niezależnie od statusu ) natomiast na imprezie dnia następnego stawiać może już każdy :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

LEKACJA NUMER 1 DLA NOWYCH :

nie zadawać głupich i zarazem oczywistych pytań :decayed: :decayed: oczywiście że w pierwszą noc stawiają (alkohol) nowi :kox: :kox: :kox:

i od razu LEKCJA NUMER 2 :

każdy kto zalicza swój pierwszy zlot ogólnopolski oprócz tego że stawia alkohol przechodzi chrzest :naughty::kox::naughty::kox::evil: :evil:

Dobrze że powiedzieliście, chyba czas wziąć jakiś kredyt :decayed:. Bo człowiek się nie wypłaci :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

kolejne owieczki pokolorowane :gwizdanie:

a ja to co :mysli:

kaske posłałem wczoraj :cool1:

chyba UPSem :decayed:

:polew: :polew: :polew:

skoro nie jesteś pokolorowany znaczy że kasy nie ma proste jak konstrukcja cepa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...