Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APT] Pisk spod maski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam takie pytanie otóż gdy odpale audi to spod maski słychać pisk jest on tylko na niskich obrotach gdy dodam gazu to nic niepiszy, ja stawiam na lożysko od alternatora tym bardziej że jak włącze klime.ogrzewanie szyby , wszystkie światła i radio to piszy głośniej także czekam na wasze zdanie. z góry dzieki. pzdr

Opublikowano

A moze kolego pasek Ci sie slizga?

Opublikowano
  • Autor

Nie. pasek jak piszczy to inny pisk jest

Opublikowano

zdejmnij pasek klinowy i zakręc łożyskiem alternatora.. :).. wtedy będzie wiadomo :decayed:...

Opublikowano

łożysko raczej by huczało

Opublikowano

Mi tez tak popiskuje na wolnych obrotach jak wlacze swiatla itp.Alternator do regeneracji (szczotki lozyska duperelki). u mnie dodatkowo popiskuje pompa wspomagania (mam juz nowa orginalna uzywke z a6 i podejdzie :D )

Opublikowano
  • Autor

gdzie sie daje alternator do regeneracji ? do mechanika czy jakiegos elektryka? ile Cie wyniosła regeneracja?

Opublikowano

przeciez te piski to rolki wydają a nie alternator czy pompa wspomagania, piszcza jak jest niska temperatura otoczenia

Opublikowano

ale mi piszczy w lecie :) Koszt dobrej regeneracji to kolo 300pln. W aso do a6 2.5tdi zaplacilem 650pln ale wygladał jak nowy :slina:

Opublikowano

jedz do dobrego elektryka. zrobi w jeden dzien

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

byłem u mechaniora i stwierdił że alternator jest dobry i że to pasek piszczy,mówił że musze wymienić to co napina pasek bo już jest niby na maxa i nieda rady mocniej napiąć i mam to wymienić i w dodatku już schodzi lekko pasek z rolki. co to jest za częśc i ile mniej więcej kosztuje w ASO.ja to sie na tym nieznam także prosze o pomoc.pozdrawiam

Opublikowano

Umnie jest to samo piszczy jak silnik jest zimny auto po wymianie pasków i napinaczy sprawdzone wszystkie kółka i dalej piszczy :kox:podejżewam że coś na sprzęgle

Opublikowano

jak nie pasek to najprawdopodbniej łozysko alternatora

Opublikowano
  • Autor

u mnie to czy zimny czy ciepły to i tak piszczy

Opublikowano

u mnie tez piszczy jak jest ciepły i jak jest zimny a wszystko wymieniałem wiec pewnie to normalne.

Opublikowano

u mnie jak jest zimny i troszke wilgoci, ale co mogłem to porobiłem

Opublikowano

no dokładnie sprubuj jeszcze delikatnie psiknąć na pasek wd40 tylko niewiele zeby pasek sie nie rozwalił

Opublikowano

to już przerabiałem, cichnie, ale na jakiś miesiąc i to samo

Odpalam go i po 3-4 minutkach cisza

Opublikowano

Mi tak piszczał jak go odpalałem na zimno . Wymieniłem pełny rozrząd i przestało :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.