Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI Navi 3G+ Bład anteny GPS


tiger81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w moim samochodzie pojawił się problem z nawigacją 3G+ w postaci błędnej lokalizacji pojazdu. Pierwsze podejrzenia padły na uszkodzoną antenę, która nie odbiera odpowiedniej ilości sygnałów satelitarnych. Niemniej po podłączeniu na próbę akcesoryjnej anteny nic się nie zmieniło. To znaczy wciąż nie lokalizuje odpowiednio pojazdu.

Ma ktoś jakieś pomysły co może być tego przyczyną?

Co można jeszcze sprawdzić i w jaki sposób?

Będę wdzięczny za pomoc w temacie bo zaczyna mnie powoli irytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

A po podłączeniu anteny zewnetrznej dałeś ja na dach i pojeździłeś z 5-10min? Bo, po podłączeniu anteny trzeba przejechać się żeby nawigacja dostała sygnały ze sterownika ABS-u i poprawnie się skalibrowała. Oryginalna antena na dachu pada z wgrupie VW bardzo często . Pozdrawiam

navibocian

nawigacje fabryczne od a do z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokładnie to samo się podziało ostatnio.

Mam błąd w 5F Antena GPS open circut.

Muszę dorwać antenę i sprawdzić czy to antena czy kabel bo też mnie to irytuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem kupiłem Nową antenę na alledrogo za 35zł I śmiga aż miło, A tej oryginalnej nie widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie umiejscawialiście zamienną antenę? w podsufitce? trzeba ją w jakimś konkretnym kierunku ustawić, czy sama się skalibruje?

Czy taka antena jest ok do A4 B8 z MMI 3G+?

 

bc1516dd4ff7b0db60e2c7af1caa.jpg

Edytowane przez walus5555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem i z nim właśnie walczę, narazie na przegranej pozycji... Kupiłem taką antenę , podłączyłem i nadal jest to samo :( mmi 3g+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś wymienić antenę na nową ASO ? którędy idą wiązki ? Czy idą one do lewego boczka w bagażniku ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 20:55, reikeb napisał:

Mam podobny problem i z nim właśnie walczę, narazie na przegranej pozycji... Kupiłem taką antenę , podłączyłem i nadal jest to samo :( mmi 3g+

I jak ,uporałeś się z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rabbi napisał:

I jak ,uporałeś się z tym problemem?

Połączyłem tą uniwersalna antenę i przymocowałem gdzieś do metalowej konstrukcji auta , pojeździłem troche i zaczęło działać :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja antena przestaje dzialac jak mocno popada. Jaka polecacie zeby wymienic, oryginal uzywany? Zamiennik? Mam sciagnietą podsufitke i to jedyna okazja aby ja od razu wymienic. Jak wyschnie to działa. Czy może tą co mam jakoś da się naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...