Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVJ] 1.8T po modach prośba o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prośba o analizę logów , ciśnienie doładowania / przepływka :)

http://vaglog.com/log_270701.html

Edytowane przez STANIV

Opublikowano

Najlepiej to nie wygląda, turbo słabo wstaje i niedoładowuje, zrób komplet logów do odcinki, 002+033, 020+003, 115+118, napewno mocy tej z podpisie z tego nie będzie.

Opublikowano

Stroiciel chyba nie zna do końca charakterystyki turbawki, którą masz na pokładzie. :D

Masz z tego wykres??

Opublikowano

powiedziałbym że turbo bardzo późno wstaje jak na 1,8t

Opublikowano
  • Autor

img_07652dq53.jpg

Logi zaraz bedą :)

[EDIT]

002+003

http://vaglog.com/log_270806.html

020+003

http://vaglog.com/log_270807.html

002+033

http://vaglog.com/log_270809.html

115+118

http://vaglog.com/log_270805.html

hamowane na 2 biegu

Dodam że wymieniłem czujnik halla wczoraj , bo padł . Miesiąc temu zatkał sie zawór N75 , wyczyściłem go i zaczął chyba poprawnie funkcjonować ,gdyż auto odżyło .

Z modyfikacji to downpipe 2,75" , wycięty tłumik środkowy , wkładka filtra powietrza pipercross , intercooler 180x550x65 z aluminiowym orurowaniem , zawór DV był epmann dwutloczkowy lecz zaczął puszczać , wpadł z audi S3.

Turbo seria K03 , wtryski BEX , odma sprawdzana jakiś czas temu było ok.

Gdyby pompa paliwa nie domagała to mam w domu nową :)

Edytowane przez STANIV

Opublikowano

Turbo cos malo pompuje i wysterowane na maksa, jesli szczelny uklad i dv dobra to turbo chyba umiera, no chyba ze od poczatku tak pompowalo, ale wtedy nie mogloby wyjsc 220 km. Program tez widac nie zaciekawy dobrze podlany :)

Opublikowano

Turbo nawet przez chwilę nie dmucha tyle, ile ma zadane, ale jakoś mnie to nie dziwi, bo tuner chyba pomylił silniki i napisał program pod TDI :P. Na dole zadane 1.1bara, a potem ponad 1.2, gdzie zwykłe K03 powyżej 1bar raczej słabo ogarnia ^^.

Ciekawi mnie też log 002 + 033. Od 4k rpm lambda stoi w miejscu, a znowu od 5k rpm stoi przepływ...WTF? :decayed:

(ciekawe, gdzie odcinkę ma 1.9 TDI xD)

P.S. Gdybyś chciał jezcze dołożyć KM/Nm, to wtryski do wymiany, bo zapasu to już tam raczej nie ma :P.

Edytowane przez X18XET

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.