Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Łomża ?


koszyk

Rekomendowane odpowiedzi

Można by było zrobić jakiś spocik ale jak się cieplej zrobi :D  Narazie to nawet pod Tesco nie jest dość przyjemnie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2017 o 22:46, koszo13 napisał:

Można by było zrobić jakiś spocik ale jak się cieplej zrobi :D  Narazie to nawet pod Tesco nie jest dość przyjemnie;D

W sumie to kolega ma rację :D podobno do końca lutego takie temperatury zapowiadają więc lepiej będzie przeczekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ja również z Łomży chociaż mieszkam w Norwegii, ale często bywam w naszym mieście, także chętnie też bym się załapał na jakieś spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ja również z Łomży chociaż mieszkam w Norwegii, ale często bywam w naszym mieście, także chętnie też bym się załapał na jakieś spotkanie :)

Jak będzie ciepło to na pewno coś zrobimy!:)) w Wawie dopiero w Maju sezon rusza:D a myślicie, że dużo ludzi byłoby zainteresowanych?:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, koszo13 napisał:
19 godzin temu, koszo13 napisał:

Witam :)

Ja również z Łomży chociaż mieszkam w Norwegii, ale często bywam w naszym mieście, także chętnie też bym się załapał na jakieś spotkanie :)

Jak będzie ciepło to na pewno coś zrobimy!:)) w Wawie dopiero w Maju sezon rusza:D a myślicie, że dużo ludzi byłoby zainteresowanych?:D 

Kilka osób chętnych jest z tego co widać, tylko kwestią zostaje dobranie terminu a znając życie nie wszyscy będą mogli w tym w którym wybierzemy :P ale da się i to ogarnąć :) kilka spotkań i później samo idzie :)

Jedzie ktoś z Was do Bukowiny ? Mi termin nie pasuje akurat ale z tego co patrzyłem to niezły zlot się szykuje z dobrymi baletami :D:D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2017 o 16:02, Memek. napisał:

kilka spotkań i później samo idzie

Dokładnie kolego racja :D

Myślę że jeżeli już coś zorganizujemy to pewnie koniec lutego jak zacznie się cieplej robić :beach:

Ogólnie myślę że może się zebrać kilka osób  :) z forum i może po znajomych też się kilku znajdzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko :) Więc czekamy aż trochę się ociepli(chociaż nie wiem nawet jaka jest teraz pogoda) :P Jeżeli chodzi o mnie to mi pasuje przełom luty/marzec bo jestem w PL 23.02-08.03 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako autor wątku jestem za :) tylko myślę temat do zrealizowania aż temperatury pójdą w górę....:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś zna to auto? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-pilnie-sprzedam-audi-a4b6-1-8t-2001-abt-sportsline-ID6yPfqH.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=24963077

Ewentualnie czy ktoś mógłby je obejrzeć? (oczywiście forma wdzięczności do ustalenia ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te autko, z zewnątrz się prezentuje ładnie, tylko coś ta cena mała jak na takie wyposażenie i stan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...