Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pierwszy iphone - 6s?


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem największą wadą androida jest jego nie dopracowanie .Nie dopracują andka 6 a już planują następny numerek w rankingu kto szybciej wyda coś nowego.No i wsparcie poszczególnych producentów do danych modeli ,którzy też dwoją się i troją w przeróżnych nazwach jednego produktu .Dochodzimy do setna czy warto dopłacać tyle do jabłka ze względu na system , bo moim zdaniem nic więcej nie mają do zaoferowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobilem sie 6s plus 128gb. W sumie nie potrzebuje tyle ale byl w dobrym pieniadzu i w sumie chcialem normalnego 6s ale ten byl w dobrym pieniadzu ;)

Powiedzcie mi tylko czy jest jakas opcja zeby szybciej wyszukiwac kontakty typu wpisuje poczatek numeru itp.

Edytowane przez Onkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobilem sie 6s plus 128gb. W sumie nie potrzebuje tyle ale byl w dobrym pieniadzu i w sumie chcialem normalnego 6s ale ten byl w dobrym pieniadzu ;)

Powiedzcie mi tylko czy jest jakas opcja zeby szybciej wyszukiwac kontakty typu wpisuje poczatek numeru itp.

Tak jest wystarczy, że przesuniesz ekran w lewo albo "z góry" i na tym pasku "szukaj" zaczniesz wpisywać jakiś numer i pojawi Ci się zakładka kontakty z odpowiednikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Szkoda tylko ze nie można tego paska przenieść niżej. Wiem można zmniejszyć cały widok pukając dwa razy w touch id.

Zobaczymy jak bateria ale na ta chwile fajnie to wyglada. Jakość rozmów jest bardzo dobra i co najważniejsze zasięg jest na najwyższym poziomie. W poprzednich flagowcach lte u rodziców nigdy mi nie złapało tutaj nie schodzi z lte. Lte w iPhone wyswielta się jako 4G?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jakiś skrót do włączania/wyłączania danych komórkowych?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. Wlozylem karte play i jest lte a na orange 4g

A mozna wylaczyc sterowanie glosem? Na 10 jak odbokowuje majac zdefiniowany czytnik linii i prxytrzymam za dlugo to uruchamia sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTE/4G zależy od profilu operatora i w praktyce jest to dokładnie to samo. Kwestia pliku konfiguracyjnego. Orange się nie postarało i nie zaktualizowali nazewnictwa do LTE.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...