Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C7 3.0TDI Quattro S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam,


Po długiej przerwie znów wpadło w moje ręce A6 :wink:

Polowałem od jakiegoś czasu na sedana i nic ciekawego nie mogłem znaleźć, aż w końcu udało się wyrwać dość fajną sztukę, którą znam praktycznie od nowości :)


Co do wyposażenia to z grubsza:


-S-Line

-HUD

-Radary (Audi Braking Guard, Audi Adaptive Cruise Control)

-Elektrycznie podnoszona/opuszczana klapa bagażnika

-Audi Side Assist


-Audi Lane Assist


-BOSE


-Fotele komfortowe z wentylacją, grzaniem, pamięcią i masażami dla obu stron


-Czujnik deszczu/zmierzchu


-Dodatkowy pakiet skórzany(boczki, tunel środkowy)


-Asystent świateł drogowych


-System rozpoznawania znaków drogowych


-Skrętne, adaptacyjne lampy


-Przednia szyba fotochrom


-Lusterko wewnętrzne fotochrom


-Lusterka zewnętrzne fotochrom, elektrycznie składane, podgrzewane z pamięcią


-Klima 4-strefowa


-MMI Touch 3GP + SIM


-Audi Connect


-Quattro


-Audi Adaptive Air Suspension


-Bluetooth


-AMI


-Audi Drive Select


-Przednie szyby dźwiękoszczelne(podwójne)


-Fabrycznie przyciemnione szyby tylne


-Elektryczny hak


-S-tronic


-Webasto


-Oświetlenie wnętrza Ambiente LED, podświetlane progi


-Czujniki cofania przód + tył


-Kamera cofania


-Keyless


-Isofix


-Fele 19stki


-Klimatyzowany schowek




Co już zrobiłem:

-Lap timer

-Dezaktywacja Start&Stop

-VIM

-Najnowszy soft i mapa

-Zamykanie klapy z pilota i z przycisku w boczku


Jakiś większych modów nie planuje, choć wiadomo jak to później wychodzi :facepalm:

Edytowane przez stifii

Opublikowano

Bardzo fajna gratulacje. Z modow od razu ci jeden powiem obowiazkowy - zmien kierownice od autobusu na jakas normalna :D .

Opublikowano

dziwna kierownica jak na s-line :mellow:

Opublikowano

Super autko!

Opublikowano
  • Autor

Bardzo fajna gratulacje. Z modow od razu ci jeden powiem obowiazkowy - zmien kierownice od autobusu na jakas normalna :D .

Z chęcią bym to zrobił, ale z tego co wiem to 3ramienne nie mają wibracji do Lane Assist.

dziwna kierownica jak na s-line :mellow:

S-Line zewnętrzny. Więc kiera normalna tymbardziej, że jest LA.

Opublikowano

dziwna kierownica jak na s-line :mellow:

S-line ma tylko zewnętrzny.

Bardzo fajna gratulacje. Z modow od razu ci jeden powiem obowiazkowy - zmien kierownice od autobusu na jakas normalna :D .

Z chęcią bym to zrobił, ale z tego co wiem to 3ramienne nie mają wibracji do Lane Assist.

dziwna kierownica jak na s-line :mellow:

S-Line zewnętrzny. Więc kiera normalna tymbardziej, że jest LA.

Olej to LA, i tak to kompletnie nieprzydatne.

Opublikowano

Lane assist nie ma wibracji, tylko odciąganie. Tego samego się obawiałem, Cuber mi powiedział o braku wibracji i miał rację.. wymieniłem kierownicę i jest tak samo ;)

Opublikowano
  • Autor

Dziwna sprawa ;) U mnie jest odciąganie + wibracja. Jak się przekroczy pas to wibruje :) Może wyłączone w MMI miałeś :)

Edytowane przez stifii

Opublikowano

piękna furmanka :hi: powodzenia w modach!

Opublikowano

Widzę że fotele z pamięcią możesz mi powiedzieć czy ustawiają się po otwarciu z pilota zanim otworzysz drzwi czy trzeba wybrać zaprogramowane ustawienie ręcznie na drzwiach ,mam na myśli jeśli używasz 2 klucze dwóch kierowców jeździ ?

( wiem że nie musisz otwierać pilotem ale jeśli ) ;)

mam nadzieje że tego nie spiepszy....... jak Bluetooth :facepalm:

Edytowane przez robsonh.77

Opublikowano

Widzę że fotele z pamięcią możesz mi powiedzieć czy ustawiają się po otwarciu z pilota zanim otworzysz drzwi czy trzeba wybrać zaprogramowane ustawienie ręcznie na drzwiach ,mam na myśli jeśli używasz 2 klucze dwóch kierowców jeździ ?

Ustawiaja sie automatycznie do pozycji pilota ktorego uzyto do otwarcia drzwi, wiec możesz sobie ustawic swoj pilot i swoja pozycje fotela a zonie dac drugi i bedzie miala swoja pozycje, oprocz tego mozesz jeszcze zapamietac dwa ustawienia fotela na stale ( jakby ktos ci przestawil twoje ulubione ) i przywrócić je guzikiem na drzwiach.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Miało nie być zmian, ale jednak koła dla mnie były za spokojne i wpadł rotor :)

Edytowane przez stifii

Opublikowano

:oklasky:

Opublikowano

Lane assist nie ma wibracji, tylko odciąganie. Tego samego się obawiałem, Cuber mi powiedział o braku wibracji i miał rację.. wymieniłem kierownicę i jest tak samo ;)

Marcin z firmy Navipol mi powiedział ze to nie kiera wibruje :) stad też Jedruś takie info przekazałem dalej :) ale nie że jest brak wibracji tylko ze kiera nie ma tutaj znaczenia :)

Teraz tak patrzę w Etkę i faktycznie nie ma dla LA jakiegoś specjalnego kodu przy wyborze kiery w A6 , w Audi możesz skonfigurować LA i mieć kierę 3 ramienną ;) ( wibracja winna działac :) )

inaczej sprawa wyglądała w A4 :) bo tam tylko w 4 ramiennej działała wibracja przy LA

ps. Stifi gratuluję furki :)

Opublikowano

Bardzo ładna a6tka i wypas idealny, nic dodać nic ująć. Rotory pasują idealnie i mimo, że na forach jest sporo tych felg to jednak na ulicy widać je nie często.

Czy podwójne szyby rzeczywiście lepiej wyciszają wnętrze? Jak to wygląda w porównaniu do zwykłych szyb?

Opublikowano

Miało nie być zmian, ale jednak koła dla mnie były za spokojne i wpadł rotor :)

bcd5c28f38c982edmed.jpg

c097a9d7712f250emed.jpg

To są ori rotory ?

Edytowane przez czarek76

Opublikowano

Co za roznica ori czy nie jak te ori dla Audi i tak robi Ronal :D .

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Cuber, zazdroszczę Banga i najbardziej wydechu ! :)

Ogarnalem temat i są jednak 3ramienne wibrujące.

Co do rotorow to temat ogarnalem wzdłuż i wszerz.

Miało byc 20 cali wklęsłe ale jeśli chodzi o a6 to nieosiagalne w oryginale, ponieważ 20 cali dedykowane do a6 ma et45 i chowa sie w nadkolach i jest niestety płaskie :( jest 20stka wklęsła od rs5 z et 26 i niestety juz wystaje za obrys tył. Wiec zostaje 19 cali od a5 z et33

i jest ona wklęsła.

Wiec suma sumarum u mnie jest ori rotor 19 cali od a5 (niestety) ale jest wklęsły ( a o to mi chodziło )

Opublikowano

Co za roznica ori czy nie jak te ori dla Audi i tak robi Ronal :D .

Pytałem bo wiem że ori od C7 są płaskie i schowane w nadkola, a te są wklęsłe i ładnie się równają z nadkolami, ale kolega już opisał to w poście powyżej, szkoda tylko że nie ma takich 20 cali.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.