Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięte przewody pod gumowym peszlem, lewy przód - jaki nr wiązki?


Wojtas20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Już kilka razy naprawiałem przerwane przewody pod gumowym peszlem w wiązce między drzwiami i karoserią od strony kierowcy. Przerwały mi się kolejny raz, więc postanowiłem kupić używaną wiązkę na allegro. Moja ma nr 8E1971029B. Niestety, takiej nigdzie nie mogę znaleźć. Wszystkie, wystawione na allegro mają inne końcówki w nazwie, np. Q, AF lub AA... (ja mam właśnie B).

Oriętuje się ktoś, co oznaczają te literki na końcu oznaczenia?
Proszę o odpowiedź, czy mogę zamienić moją wiązkę, na którąś z tych z inną końcówką. Jeśli to jest istotne, to dodam, że w podłokietniku mam tylko sterowanie przednimi szybami i lusterkami. Z tyłu mam szyby na korbki.

Prosiłem kilka razy sprzedawców o podesłąnie zdjęcia przewodu pod gumowym peszlem, abym mógł przynajmniej sprawdzić, czy przewody wchodzą dokładnie w te same otwory w złączu, co u mnie. Tylko jeden był chętny i podesłał mi fotki. Pozostali nie mieli ochoty nawet gadać o robieniu i wysyłaniu fotek. Odwoływali się tylko na nr części.
W ASO nie mieliby pwenie problemu, ale taka wiązka, nowa, będzie bardzo droga w porównaniu z cenami z allegro.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...