Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ściąganie w prawą strone


Mattteusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam od pewnego czasu jak jechałem po strasznie dziurawej drodze problem , ściąga mnie w prawą stronę byłem na zbieżności ustawili mi i problem nie znikną kazali wymienić opony kupiłem nówki clebery dalej to samo byłem na pełnej geometrii ( mam quattro) i nic nie pomaga nie wiem o co b zawieszenie nie ma luzów bo mi parukrotnie sprawdzali , czy to może być od tego że wymieniłem 2 wahacze i wymieniłem na najtańsze jakie były w sklepie sprzedawca twierdzi że wymiary tego taniego są takie same jak tych najdroższych i orginalnych . nie wiem co juz robić nie chce żeby mi nowe opony pocieło od tego ściągania , a ciągłe wizyty na geometrii czyszczą mnie z kasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były takie jaja że niektóre wahacze miały inne wymiary, znaczy były dłuższe i krótsze i to powodowało cyrk. Być może jest tak u ciebie, jeżeli po wymianie nastąpiły objawy to bardzo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn przed wymianą też ściągało od momentu tej nierównej drogi , wydaje mi sie że coś sie gdzieś zgieło ale teraz pytanie co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj kolejny raz na zbieżności ustawili mi no sam widziłem precyzyjnie samochód nadal schodzi na prawo . gdzieś czytałem że to może być nawet od amortyzatorów tylnych trochę mi sie to wydaje dziwne i raczej co by było mieć do ściągania ale różne rzeczy się dzieją , amortyzatory z tyłu nie są już u mnie co prawda jakiejś nowości ale jeszcze nie są padnięte to teraz pytanie czy to wymieniać czy nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od amorów raczej nie, skoro przeszło przegląd i nie ząbkuje opon to jest git. A powiedz jak z kątami. Wyprzedzenie zwrotnicy i pochylenie koła, wszystko okej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno koło z tyłu z prawej storny nie mieści sie w tolerancji ale gościu mi mówił ze to nie od tego i że to jest minimum i nie powinno nawet opony ciąć , a co do zombkowania opon z przodu to narazie nie wiem bo mam 4 dzień założone nówi i narazie nic nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...