Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.


Kacza

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź multimetrem czy dochodzi prąd do wtyczki w wiązce i spróbuj zmienić bieguny. Nie przypominam sobie aby w A4/S4 B6 istniała konieczność kodowania lampek drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ledy w H7 wsadzasz i jak będize rozwiązana sprawa mrugania długimi przy wyłączonych światłach? :-)

Pawle dostane lampy to wszystko zaprezentuje;) na razie Gwerty kończy rzezbic :)

Wrzucam na szybko fotę na bix ach od Gwertego. Wrzucone soczewki Intemo. Cały czarny środek i led na H7. Wygładka zacnie. Jeszcze tylko musześć ogarnać temat parowania lamp

d356e44c2b82.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie H7 led masz zalozone? Pokaz lampy z bliska. Zadowolony z oswietlenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ledy w H7 wsadzasz i jak będize rozwiązana sprawa mrugania długimi przy wyłączonych światłach? :-)

Pawle dostane lampy to wszystko zaprezentuje;) na razie Gwerty kończy rzezbic :)

Wrzucam na szybko fotę na bix ach od Gwertego. Wrzucone soczewki Intemo. Cały czarny środek i led na H7. Wygładka zacnie. Jeszcze tylko musześć ogarnać temat parowania lamp

d356e44c2b82.jpg

To Gwerty nie ogarnął problemu parowania lamp?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie udało mu się tego ogarnąć. Paruja jak skurwesyn ...

Z oświetlenia jestem mega zadowolony. Przed autem mam więcej swiatła niż w mojej A6c6 z ori bixem.

Żarówki zastoswaNe to h7 led o taaaki

H7 LED DRL 12V SMD 5050 Px26d Biały Zimny

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalają Ci blad te ledy? Czy dolozyles filterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00f04e0fe659.jpg

Żadnych błędów nie ma. Zastosowane są odpowiednie rezystorki:)

Lepsze zdjęcia na dniach. Tym czasem ogarniam ledy w środku oraz lustra ;)

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryjek wyglada agresywnie, ale jednak mi bardziej sie podoba wersja kolorystyczna, jak obwodki zostaja chromowane, a tylko sama ramka jest czarna. Rezystorki masz pochowane we wnetrzu lampy, czy jakos na zewnatrz wypuszczone? I ile maja Wat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryjek wyglada agresywnie, ale jednak mi bardziej sie podoba wersja kolorystyczna, jak obwodki zostaja chromowane, a tylko sama ramka jest czarna. Rezystorki masz pochowane we wnetrzu lampy, czy jakos na zewnatrz wypuszczone? I ile maja Wat ?

Rezystory na zewnątrz. O resztę pytaj Gwertego. Ja mam wizję tego auta na maxa czarno wiec do tego dążę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wyszło, ale... dzienne trochu słabe - spodziewałem się czegoś mega po Tobie :P i też wolę z chromami w srodku :P hyhyhy

Ja dziś lub jutro pokażę moje :kox: na zmodyfikowanych projektorach B8, bo też zmodziłem przez święta lampy :decayed:

Odnośnie parowania: wyczyszczone i nasmarowane pręty regulacji i ulepszone mechanizmy regulacji (odpływy + podkłądki + smar silikonowy) oraz nowe dekle lamp i po problemie z parowaniem :):):) Same mechanizmy jak miałem zaklejone to lampy dalej parowały - tak więc lekarstwem okazały się nowe dekle. 0 stopni na dworze, 20 minut na myjni a lampy suche jak pieprz. Wcześniej zaparowywały jak tylko przejeżdżałem koło myjni :grin: Może obadaj najpierw to, bo koszt nie taki znowu wielki, a jeśli mechanizmy gwerty ogarnął (a podejrzewam, że tak) to będzie raczej to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wyszło, ale... dzienne trochu słabe - spodziewałem się czegoś mega po Tobie :P i też wolę z chromami w srodku :P hyhyhy

Ja dziś lub jutro pokażę moje :kox: na zmodyfikowanych projektorach B8, bo też zmodziłem przez święta lampy :decayed:

Odnośnie parowania: wyczyszczone i nasmarowane pręty regulacji i ulepszone mechanizmy regulacji (odpływy + podkłądki + smar silikonowy) oraz nowe dekle lamp i po problemie z parowaniem :):):) Same mechanizmy jak miałem zaklejone to lampy dalej parowały - tak więc lekarstwem okazały się nowe dekle. 0 stopni na dworze, 20 minut na myjni a lampy suche jak pieprz. Wcześniej zaparowywały jak tylko przejeżdżałem koło myjni :grin: Może obadaj najpierw to, bo koszt nie taki znowu wielki, a jeśli mechanizmy gwerty ogarnął (a podejrzewam, że tak) to będzie raczej to.

Taki jest plan. Dziś po jeździe zwróciłem uwage gdzie było mokro i faktycznie na łączeniu dekla oraz lampy. Jutro pobawie się z tym. Pomysły jak wyczyścić lampę od środka(klosz)? Wyciagnac soczewke ? I wcisnac szmatke z alko? Czy jak?Bo rozklejanie kolejny raz nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryjek wyglada agresywnie, ale jednak mi bardziej sie podoba wersja kolorystyczna, jak obwodki zostaja chromowane, a tylko sama ramka jest czarna. Rezystorki masz pochowane we wnetrzu lampy, czy jakos na zewnatrz wypuszczone? I ile maja Wat ?

Rezystory na zewnątrz. O resztę pytaj Gwertego. Ja mam wizję tego auta na maxa czarno wiec do tego dążę :)

Czarno ma być :D i głośno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wyszło, ale... dzienne trochu słabe - spodziewałem się czegoś mega po Tobie [emoji14] i też wolę z chromami w srodku [emoji14] hyhyhy

Ja dziś lub jutro pokażę moje :kox: na zmodyfikowanych projektorach B8, bo też zmodziłem przez święta lampy :decayed:

Odnośnie parowania: wyczyszczone i nasmarowane pręty regulacji i ulepszone mechanizmy regulacji (odpływy + podkłądki + smar silikonowy) oraz nowe dekle lamp i po problemie z parowaniem :):):) Same mechanizmy jak miałem zaklejone to lampy dalej parowały - tak więc lekarstwem okazały się nowe dekle. 0 stopni na dworze, 20 minut na myjni a lampy suche jak pieprz. Wcześniej zaparowywały jak tylko przejeżdżałem koło myjni :grin: Może obadaj najpierw to, bo koszt nie taki znowu wielki, a jeśli mechanizmy gwerty ogarnął (a podejrzewam, że tak) to będzie raczej to.

Taki jest plan. Dziś po jeździe zwróciłem uwage gdzie było mokro i faktycznie na łączeniu dekla oraz lampy. Jutro pobawie się z tym. Pomysły jak wyczyścić lampę od środka(klosz)? Wyciagnac soczewke ? I wcisnac szmatke z alko? Czy jak?Bo rozklejanie kolejny raz nie wchodzi w grę.

Tak jest, wyjmujesz soczewkę i poproś jakąś kobietę z wąskimi dłońmi :-D daj jej stare gacie i denaturat i jazda :-D pomaga elastyczny wąski pasek tworzywa owinięty kilka razy miękką szmatką żeby wejść w stronę kierunkowskazu. My używaliśmy trójkątnego profilu 5x5x5 tworzywa PP używanego do spawania plastików :-P

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wyszło, ale... dzienne trochu słabe - spodziewałem się czegoś mega po Tobie :P

..me serce krwawi gdy czytam twoj komentarz... jak to się mowi z gówna kija nie ukrecisz :D nigdy ze świateł B6 nie zrobi się świateł laserowych z C7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W c7 matrix Led dopiero c7 lift w opcji miał laserowe.

Edytowane przez Gwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...