Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Specjalnie kino domowe odpaliłem żeby obejrzeć :naughty:

Pięknie mruczy, też tak chcę, tak głęboko, basowo... Po prostu :jerk:

Ciekawe tylko jak jest z głośnością na żywca i w trasie... Kuwa miałem nie ruszać wydechu... Jak ja się żonie wytłumaczę...

To jest sam catback czy całość od siatek i dolne katy wywalone?

Opublikowano

Brumm bruuummm. Chyba sprzedam 1.9 ?

 

Opublikowano
  • Autor

Paweł całość od początku do końca nie rezonowany. Żeby poczuć ten baSS zapraszam do środka ;)

Opublikowano
Godzinę temu, Kacza napisał:

Paweł całość od początku do końca nie rezonowany. Żeby poczuć ten baSS zapraszam do środka ;)

Downpipe'y bez górnych katów też zaaplikowałeś?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, pawelosinski83 napisał:

Downpipe'y bez górnych katów też zaaplikowałeś?

No przecież napisałem, że całość!  Nawet bez korekty programu jest odczuwalna różnica. .. ciekawe ile mi teraz będzie spalal :D

Opublikowano

O panie, <3

Opublikowano
No przecież napisałem, że całość!  Nawet bez korekty programu jest odczuwalna różnica. .. ciekawe ile mi teraz będzie spalal [emoji3]


Pytałem czy od siatek czy za katalizatorami i odpisałeś tak, że nie wiedziałem, więc dopytuję :-P nie złość się ;-) hyhy
No to jak tak poleciałeś to rispekt [emoji41] zazdraszczam :-D
Oby tylko na trasie łba nie rozsadzało...
Byłeś może na rolkach przed wydechem? Fajnie by było poznać różnicę po sofcie i millteku...

> Wysłane przez Tapatalka
Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, pawelosinski83 napisał:

 


Pytałem czy od siatek czy za katalizatorami i odpisałeś tak, że nie wiedziałem, więc dopytuję :-P nie złość się ;-) hyhy
No to jak tak poleciałeś to rispekt emoji41.png zazdraszczam :-D
Oby tylko na trasie łba nie rozsadzało...
Byłeś może na rolkach przed wydechem? Fajnie by było poznać różnicę po sofcie i millteku...

> Wysłane przez Tapatalka

 

Mam mam kreski przed wydechem. Może nie bardzo aktualny bo zeszłoroczny ale chyba nie ubyło kucy. Wyplulo 336KM. Hamować będę jak zrobię dolot oraz Fazatory no i potem dopiero korekta.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wydech w koncu spasowany jak należy, nowe wieszaki wydechu wjechaly bo stare nie dawaly juz rady.

433f9bcfbcf1.jpg

04db26fbf706.jpg

 

Przyjechało tez do mnie calkiem nowe oryginalne przednie zawieszenie razem z koncowkami drazka oraz łącznikami stabilizatora :) Dzieki Weso Expres Parts

3ff78cf2e285.jpg

 

Zawias wjedzie pewnie w weekend razem z gwintem ;)

 

Opublikowano

Jak juz mam sie czepic to nie wiem,  czy lewa koncowka jest ciutke krzywiej, czy to kwestia zdjecia ?! :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kwestia zdjecia :) wszystko jest ustawione przy suwmiarce :)

Opublikowano

Jest pięknie.

Dzwięk też.

Widziałem na UNT.

Opublikowano

Zajeb........... sztuka:D Taki rodzinny Avant:) marzy mi się taki, ale ciężko by było z kasą:(

Zapraszam do mnie:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co tam taka cisza, militeka założyłeś to w temacie powinno być głośno :P jakies filmiki masz z przejazdów z nowym wydechem? 

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie wszystko w swoim czasie :)

Tak na prawde to jestem zawalony robota.

Auto jest po malych poprawkach lakierniczych, wjechal bluetooth high, tarcze zimmermanna wiercone na przod, i pare innych dupereli :) zrobi sie cieplo porobie fotki :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
Dnia 3/15/2017 o 10:30, Kacza napisał:

Spokojnie wszystko w swoim czasie :)

Tak na prawde to jestem zawalony robota.

Auto jest po malych poprawkach lakierniczych, wjechal bluetooth high, tarcze zimmermanna wiercone na przod, i pare innych dupereli :) zrobi sie cieplo porobie fotki :)

już jest ciepło od dawna :decayed:

a ja natrafiłem na takie o:

 

Opublikowano

Ajjjj rrrrRrrrrrRrrr ... :kox: nie wiem który lepszy :jerk:

Opublikowano

Z ciekawosci jak te tarcze Zimmermana ocenisz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano

Ten po lewej jakby miał garść gwożdzi w końcowym / podobnie jak ori M3 e46/ . tez z prawej zdecydowanie lepiej wg mnie.

Opublikowano
  • Autor

Zimermany super... juz przezyly kilka grubych hamowan z 200+, przeżyły myjnie, ulewy jak byly rozgrzane i sa nadal proste. Jestem mega zadowolony ze skutecznosci. Na tyl tez wrzucam takie same. Ogolnie doszlo duzo rzeczy. Musze zrobic w koncu update z fotorelacja ale wszystko na plus. Co do wydechu to zgadza sie to moje auto na tym filmiku. Wydech byl niewypalony jeszcze i wlasnie tak to wygladalo ... na zywo na prawde zapiera dech w piersi. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.