Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd samopoziomowania


Bocian94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy jednakże przeszukałem wszystkie fora i nie znalazłem idealnie pasujacego do mojego problemu.

W moim a4 b6 wyposażenym w orginalne xenony wyskakuje błąd samopoziomowania jednakże tylko podczas jazdy na wzniesieniu powyżej 70Km/h, po zgaszeniu i ponownym włączeniu silnika błąd znika.

Sprawdziłem i reflektory samopoziomuja się podczas opalania xenonow.(silniczki samopoziomujące działają), podczas ruszania czujnikiem na wahaczu reflektory także reagują ruchem w górę i dół. Pytanie co oznacza ten wkurzajacy błąd na blacie?

Edytowane przez Bocian94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz vaga i w sterowniku xenonow na pewno będziesz miał info który czujnik nie domaga ,miałem ten sam problem,nawet podczas jazdy na wprost potrafił wyskakiwać błąd, okazało sie że zacinał się czujnik z tyłu, po wymianie na sprawny problemu nie ma juz ponad 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tyle gdzie znajduje się czujnik? Bo dotarłem tylko do przedniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za pomoc :-)w wolnej chwili sprawdze i miejmy nadzieję że problem zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dziś spoglądając na zawieszenie z przodu rozwiązałem problem z błędem czujnika samo poziomowania lamp , który wyskakiwał przeważnie tylko na autostradach... co mnie bardzo irytowało i drażniło ponieważ w mieście wszystko ok wjazd na autostradę i błąd... dziś okazało się że podczas zamiany zawiechy z przodu źle podczepiłem mocowanie czujnika do wachacza...  był skierowany do przodu a powinien być do tyłu,  a ja czyściłem kostki przód i tył, smarowałem łączenia myśląc że za ciężko chodzą a tu taka drobnostka :) najważniejsze błąd Znikł :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...